کد خبر: ۶۵۹۶۰۹۲
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۳

رئیس شورای اسلامی شهر گناوه گفت: حجم چشمگیری از کوچه‌های سطح شهر گناوه آسفالت شد واجرای آسفالت همچنان ادامه دارد.

نهضت آسفالت در گناوه ادامه داردبه گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  روح‌الله ملک‌زاده  اظهار داشت: پس از اجرای آسفالت کامل چندین سایت از جمله سایت‌هایی در محلات نوروزآباد، عبدامام، حرم به حرم و همچنین روکش آسفالت خیابان‌های پیروزی، ابومسلم، چمران شمالی و جانبازان هم اکنون شهرداری گناوه در حال اجرای آسفالت سایت رزمندگان است که ۲۶ هزار مترمربع تا کنون در این سایت انجام شده است.

وی افزود: با شروع به کار تیم دوم اجرایی، اجرای آسفالت محلات سرعت بیشتری خواهد گرفت که سایت‌هایی در محله سادات، محله بتون، خیابان پیروزی و سایت درمانگاه ابوریحان و کوچه‌های فاقد آسفالت و زیرسازی شده در دیگر نقاط شهر در برنامه است.

رئیس شورای اسلامی شهر گناوه اظهار داشت: زیرسازی، اجرای کانیوو و آماده‌سازی برای آسفالت در نقاط و محلات مختلف شهر در حال انجام است که با تکمیل و آماده شدن مرحله آسفالت اجرایی خواهد شد و برخی مناطق نظیر محله امامزاده آماده شروع مراحل اجرایی است.

وی بیان داشت: آسفالته‌کردن همه گذر‌ها و کوچه‌های فاقد آسفالت از اولویت‌های شهرداری گناوه است که طبق برنامه‌های شورای اسلامی شهر و شهرداری گناوه امید است طی ۴ سال محقق شود.

انتهای پیام/م

بخش اعظم کوچه‌ها آسفالت شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر