کد خبر: ۶۵۹۶۱۹۲
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۱

سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته، خدمت رسانی پزشکان متخصص به مردم بیشتر می‌شود.

خدمت رسانی پزشکان متخصص به مردم بیشتر می‌شودبه گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته، خدمت رسانی پزشکان متخصص به مردم بیشتر می‌شود.

 نظر غلامی در نشست شورای مدیران که با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزار شد اظهار داشت: تلاش مجموعه درمان شهرستان، خدمت رسانی به مردم در حوزه سلامت است و بیشترین تلاش ما نیز تحقق این امر است.

غلامی افزود: همواره تلاش ما در بیمارستان، ارائه بهترین خدمات از لحاظ کمی و کیفی بوده که امیدوارم مورد رضایت مردم واقع شده باشد.

سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان بیان داشت: در نشست شورای مدیران که با حضور خانم دکتر خویش دوست، رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزار شد، در رابطه با خدمت رسانی بیشتر پزشکان متخصص به مردم و همکاری آن‌ها با بیمارستان، بحث و بررسی شد.

غلامی تصریح کرد، بر اساس مصوبه این جلسه، کلیه پزشکان متخصصی که وارد حوزه درمان شهرستان می‌شوند باید با بیمارستان شهید گنجی همکاری داشته باشند و هرگونه فعالیت آن‌ها در سایر مراکز درمانی شهرستان نیز منوط به کسب مجوز از شبکه بهداشت و درمان می‌باشد.

وی ابراز داشت: در حوزه مدیریتی بیمارستان نیز جهت خدمت رسانی بهتر، تشکیل کمیته‌های تخصصی و برگزاری جلسات مستمر با مسئولان بخش‌ها مورد تاکید قرار گرفت.

سرپرست بیمارستان شهید گنجی ابراز امیدواری کرد، با اجرای این تصمیمات روند خدمت رسانی به مردم سرعت و کیفیت بیشتری پیدا کند.

انتهای پیام/م

خدمت رسانی به مردم در حوزه سلامت بیشتر می شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر