کد خبر: ۶۵۹۶۸۴۷
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸

۱۶ هزار و ۸۶۶ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان در سال ۹۶ خدمات بهداشتی به ارزش ۶۵۶ میلیون تومان دریافت کردند.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل ازروابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان،  معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان بابیان اینکه بر اساس اهمیت اصل پیشگیری، در کنار خدمات درمانی و بیمه‌ای، خدمات بهداشتی نیز به مددجویان ارائه می‌شود، گفت: ۱۶ هزار و ۸۶۶ نفر از نیازمندان تحت حمایت این نهاد در سال ۹۶ از این خدمات بهره‌مند شدند.

جلال یزدانی طرح آموزش سلامت را مهم‌ترین زمینه ارائه خدمات بهداشتی و باعث افزایش آگاهی و ارتقای سطح سلامت مددجویان دانست و افزود: بیش از ۱۵ هزار نفر در سال ۹۶ با اجرای ۴۶۳ طرح آموزش سلامت و هزینه ۲۸۴ میلیون تومان، توسط کمیته امداد اصفهان از این خدمت بهره‌مند شدند.

وی بابیان اینکه خدمات مربوط به بهداشت دهان و دندان یکی از گران‌ترین خدمات عمومی پزشکی در کشور است، گفت: این نهاد با اجرای ۱۷ طرح و هزینه کرد بیش از ۱۴۴ میلیون تومان به ۴۳۵ نفر از نیازمندان اصفهانی این خدمات را ارائه کرد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان به دیگر طرح‌های بهداشتی این نهاد اشاره کرد و گفت: معاینات دوره‌ای مجریان طرح‌های خودکفایی، ارزیابی سلامت زنان، بینائی‌سنجی قالیبافان، ارتقاء بهداشت محیط‌های خودکفایی و غربالگری سالمندان ازجمله این طرح‌ها هستند.

یزدانی منبع تأمین هزینه اجرای طرح‌های بهداشتی در سال ۹۶ را اعتبارات دولتی و کمک‌های مردمی اعلام کرد و گفت: ۵۷۶ میلیون از محل صدقه و کمک‌های مردمی و ۸۰ میلیون از محل اعتبارات دولتی برای ارائه خدمات بهداشتی به جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان هزینه شد.

انتهای پیام/م

خدمات بهداشتی به مددجویان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر