کد خبر: ۶۵۹۷۰۹۲
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵

۹۳۳ میلیون و ۷۴۰ لیتر انواع فرآورده نفتی در سه ماه نخست امسال به مازندران و گلستان انتقال یافت.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، شیرافکن قربانی معاون عملیات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه شمال، با اشاره به استمرار فعالیت شبانه روزی مراکز انتقال نفت و تاسیسات منطقه برای انتقال سوخت مورد نیاز مردم مازندران و گلستان، از انتقال ۹۳۳ میلیون و ۷۴۰ هزار لیتر انواع فرآورده‌ های نفتی در سه ماه نخست امسال به انبار‌های پخش مازندران و گلستان خبر داد.

وی گفت: از این مقدار ۳۳ میلیون و ۳۲۵ هزار لیتر بنزین یورو ۴، ۳۰۵ میلیون و ۵۲۳ هزار لیتر بنزین معمولی، ۲۴ میلیون و ۱۳۴ هزار لیتر بنزین سوپر، ۳۲ میلیون و ۵۸ هزار لیتر نفت سفید و ۲۹۸ میلیون لیتر نفت‎گاز به انبار پخش مازندران منتقل شده است.

وی با اشاره به افزایش ۳۹ درصدی حجم فرآورده ‎های نفتی تحویلی به انبار پخش مازندران در مقایسه با پارسال، افزود: این حجم از فرآورده‎ های نفتی توسط ۲۸۴ کیلومتر خط لوله ۱۶ و ۱۲ اینچ ری – ساری به مازندران انتقال یافته و تحویل انبار پخش منطقه ساری شد.

قربانی گفت: در سه ماه نخست امسال ۲۴۰ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر بنزین و نفت‏گاز به استان گلستان انتقال یافت که در مقایسه با سال گذشته یک‎درصد کاهش داشته است.

معاون عملیات منطقه شمال با تاکید بر اهمیت صرفه‎جویی مردم در مصرف فرآورده‎ های نفتی افزود: با تلاش بی وقفه کارکنان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت شمال در اوج مسافرت‌ های نوروزی هیچ کمبودی در زمینه انواع فرآورده‌ های نفتی احساس نشد و آمادگی لازم برای تامین نیاز‌های مردم وجود دارد.

انتهای پیام/ م

انتقال انواع فرآورده نفتی به مازندران و گلستان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر