کد خبر: ۶۵۹۸۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹

بازیگر سریال‌های تلویزیونی گفت: مدتی بود که مشکل تنفسی داشتم و شرایطم به خاطر جراحی و استفاده از لوله‌های اکسیژن بدتر شد و سه روز هم به همین دلیل در بیمارستان بستری بودم تا وضعیت ریه و دستگاه تنفسی‌ام به حالت عادی برگردد.

سپند امیرسلیمانی از بیمارستان مرخص شد/ حضور در «بهترین شو»به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛«سپند امیرسلیمانی» بازیگر تلویزیون و سینما که مدتی به دلیل ناراحتی تنفسی در بیمارستان بستری بود با اشاره به وضعیت سلامتی خود گفت: در این مدت اخیر یکسری اتفاقات پشت هم برایم افتاد. پایم پیچ خورد و حین پیچ خوردن پا و زمانیکه زمین افتادم یکی از انگشت‌های دستم شکست و کارم به جراحی رسید و پزشک معالج حین جراحی داخل دستم پین گذاشت.

وی ادامه داد: مدتی بود که مشکل تنفسی داشتم و شرایطم به خاطر جراحی و استفاده از لوله‌های اکسیژن بدتر شد و سه روز هم به همین دلیل در بیمارستان بستری بودم تا وضعیت ریه و دستگاه تنفسی‌ام به حالت عادی برگردد.

بازیگر سریال «در حاشیه» در ادامه بیان داشت: خدا را شکر دیشب مرخص شدم، اما باید یک دوره دارویی را پشت سر بگذرانم و در کل آسم خفیفی داشتم که به اینجا رسید. از قبل ناراحتی ریه نداشتم، اما خب هر کسی که در تهران زندگی می‌کند بالاخره آسم خفیفی دارد.

امیرسلیمانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: در این مدت که در بیمارستان مسیح دانشوری بستری بودم، داروخانه بیمارستان برای بیمارانی که حال وخیمی داشتند، دارو نداشت و وضعیت خیلی دشواری در آنجا وجود داشت.

وی درباره فعالیت‌های این روزهای خود نیز بیان داشت: در این مدت بیشتر تئاتر کار کردم و علاوه بر آن اجرای برنامه «بهترین شو» را برای شبکه دو داشتم. هدف این مسابقه استعدادیابی بچه‌ها بود و هفته گذشته پخش آن به پایان رسید.

وی درباره حضور در برنامه‌ کودک نیز بیان داشت: تا به حال کار کودک انجام داده بودم و «بهترین شو» اولین کار کودکم نبود، اما اولین اجرای جدی‌ام بود که فضایش را خیلی دوست داشتم و از آنجایی که صحبت‌هایی درباره ادامه‌دار شدنش هست، امیدوارم بتوانم همچنان ادامه‌اش دهم. این اواخر پشنهاد سریالی داشتم که دقیقا چند روز قبل از قرارداد دستم شکست و نتوانستم در آن کار حضور داشته باشم.

منبع:فارس

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر