کد خبر: ۶۵۹۹۳۲۶
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
الویری خبر داد؛

رئیس شورای عالی استان‌ها از راه اندازی شبکه اینترانت برای حفظ ثبات کشور و هم افزایی اعضای شورا خبر داد.

راه اندازی شبکه اینترانت برای شورای استانهابه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مرتضی الویری رئیس شورای عالی استان‌ها در بازدید امروز از شهرستان دماوند گفت: شورای تمام شهرستان‌ها می‌توانند نظرات خود را در قالب طرح به شورای استان تحویل دهند، سپس شورای استان پس از بررسی‌های لازم آن را به شورای عالی استان‌ها ارسال کند؛ شورای عالی استان‌ها به عنوان بالاترین مرجع تصمیم سازی در مورد شوراها می‌تواند پیشنهادات را در قالب طرح یا لایحه به مجلس و دولت ارسال کند.

وی از راه اندازی اینترانت شوراها خبر داد و گفت: با راه اندازی شبکه اینترانت، خانواده 120 هزار نفری شوراها در سراسر کشور را به هم متصل خواهیم کرد.

الویری راه اندازی این شبکه را در شرایط فعلی بسیار تأثیر گذار دانست و گفت: می‌توانیم از این شبکه مویرگی برای ثبات کشور استفاده کنیم و اگر اتفاق تلخی در کشور رخ داد، از این طریق برای ثبات کشور و سالم ماندن در اتفاقات بهره گیریم. همچنین هم افزایی یکی دیگر از دلایل راه اندازی این شبکه است.

رئیس شورای عالی استان‌ها با اشاره به نوپا بودن و عدم آشنایی شوراها با قوانین گفت: اعضای شورا احتیاج به آموزش دارند؛ در شورای عالی استان‌ها تیم‌های مخصوصی برای آموزش تشکیل شدند که به نقاط مختلف می‌روند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر