کد خبر: ۶۵۹۹۵۵۰
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴

کارگردان پیشکسوت تئاتر گفت: زمانی که مشغول کار تئاتر هستم احساس زنده بودن می‌کنم.

پری صابری: با تئاتر احساس زنده بودن می‌کنمبه گزارش حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی؛ سیدمجتبی حسینی، معاون امور هنری و شهرام کرمی، مدیر کل هنر‌های نمایشی عصر یکشنبه ۲۴ تیرماه با حضور در منزل پری صابری با این نویسنده، بازیگر و کارگردان تئاتر، دیدار و گفتگو کردند.

پری صابری در این دیدار گفت: دوست دارم تئاتر کار کنم و زمانی که مشغول کار تئاتر هستم، احساس زنده بودن می‌کنم. وقتی روی صحنه نیستم، احساس می‌کنم به آخر دنیا رسیده ام. این روحیه را از زمان شروع به کارم تا امروز حفظ کرده ام.

این کارگردان پیشکسوت تئاتر در ادامه به مرور خاطرات و فعالیت‌های هنری و تئاتری خود پرداخت.

سید مجتبی حسینی؛ معاون امور هنری در این دیدار گفت: ما قدردان هنرمندان هستیم و بی تردید فرهنگ و هنر با حضور فعال و تاثیرگذار هنرمندان پویا و بالنده است و پری صابری از هنرمندانی است که از چند دهه پیش تاکنون در هنر تئاتر فعالیت موثر و مستمر داشته و دارد.

شهرام کرمی نیز با اشاره به آفرینش‌های هنری و ادبی پری صابری گفت: خانم صابری علاوه بر این که یکی از تاثیرگذار‌ترین هنرمندان تئاتر ایران است. تاریخچه خوبی از داشته‌های تئاتر ایران دارد و ضروری است که این دانش و تاریخچه در اختیار نسل‌های آینده و پژوهشگران تئاتر قرار بگیرد.

مدیر کل هنر‌های نمایشی قول داد در نزدیک‌ترین زمان ممکن پژوهشگری برای تدوین عکسها، مقالات و خاطرات پری صابری معرفی شود تا ما این گنجینه ارزشمند تئاتر ایران را به صورت مدون داشته باشیم.

انتهای پیام/

خاطرات پری صابری تجمیع می شود

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر