کد خبر: ۶۶۰۵۱۸۹
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶

پایان تیرماه سال جاری آخرین مهلت ارسال آثار به پنجمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران است.

به گزارش حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هنرمندان خوشنویس تا پایان تیرماه جاری فرصت دارند آثار خود را به پنجمین دوسالانه بین‌المللی خوشنویسی ایران ارسال کنند.

پنجمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران بزرگداشت ملک محمد قزوینی در گرایش های نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث و نسخ و در بخش‌های مسابقه و نمایشگاه (آثار استادان و شرکت کنندگان) از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، شهریور ماه امسال در قزوین برگزار می‌شود.

هنرمندان خوشنویس برای شرکت در بخش مسابقه این دوره دوسالانه می توانند حداکثر دو اثر در هر گرایش را تا ۳۱ تیرماه جاری به سایت دوسالانه  ارسال کنند.

انتخاب آثار بخش مسابقه در دو مرحله غیر حضوری و حضوری انجام می شود که در مرحله نخست هنرمندان آثار خود را ارسال می‌کنند و پس از انتخاب آثاری از بین آنها، پذیرفته شدگان به دعوت دبیرخانه دوسالانه، متون انتخاب شده از سوی هیات داوران را اجرا می‌کنند.

برای بخش نمایشگاه (غیر مسابقه) هر هنرمند می‌تواند یک اثر خود را به دبیرخانه پنجمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران ارسال کند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر