کد خبر: ۶۶۲۳۶۴۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه گفت: توزیع گوشت مرغ با قیمت هر کیلو ۶۷۵۰ تومان آغاز شده است .

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، اسماعیل پرویزی‌فر مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه گفت: توزیع گوشت مرغ با قیمت هر کیلو ۶۷۵۰ تومان و گوشت گوسفندی گرم به قیمت هر کیلو ۳۶ هزار تومان در استان کرمانشاه آغاز شد.

وی از توزیع گوشت گوسفندی گرم ازروز گذشته در استان کرمانشاه خبرداد.

پرویزی فر با اشاره به افزایش قیمت مرغ در استان کرمانشاه اعلام کرد: به این منظور توزیع مرغ منجمد به قیمت هر کیلو 6750 تومان از طریق 10 مرکز و فروشگاه عمده کرمانشاه آغاز شده و در برخی از شهرستان‌‌ها همچون کنگاور، گیلانغرب، سنقر و کلیایی و جوانرود نیز توزیع می‌شود.

پرویزی‌فر با بیان اینکه گوشت مرغ منجمد در فروشگاه‌های عمده و بازارچه‌ها از جمله رفاه، بازارچه میلاد و الغدیر توزیع می‌شود گفت: علاوه بر مراکز ثابت دو مرکز سیار نیز برای توزیع گوشت مرغ در نظر گرفته شده که در میدان شهرداری سابق و مسکن مستقر هستند و تعاونی‌های مصرف ادارات نیز می‌توانند برای توزیع درخواست دهند.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه درباره مدت زمان توزیع گوشت مرغ در استان گفت: قیمت مرغ اکنون در بازار هر کیلو 10 هزار تومان است و براساس مصوبه تنظیم بازار کشور تا زمانی که قیمت مرغ در بازار به 8200 تومان برسد توزیع ادامه دارد هرچند نظر مرغداران بر قیمت هر کیلو 9200 تومان است.

پرویزی‌فر از آغاز توزیع گوشت گرم گوسفندی بدون دمبه از عصر روز گذشته در بازارچه میلاد کرمانشاه خبرداد و اعلام کرد: این گوشت به میزان هشت تن از ارمنستان خریداری شده است و به قیمت هر کیلو 36 هزار تومان توزیع می‌شود و تلاش می‌شود این توزیع به صورت هفتگی ادامه داشته باشد.

 

 

انتهای پیام/د

 

 

توزیع گوشت گوسفندی گرم به قیمت هر کیلو ۳۶ هزار تومان در استان کرمانشاه

 

 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر