کد خبر: ۶۶۲۸۲۸۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

کمیته استیناف فدراسیون سه رای خود را درباره دو بازیکن تیم ملوان بندر انزلی و یک بازیکن تیم بادران اعلام کرد.

اعلام رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبالبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران ؛ به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ با توجه به محکومیت علیرضا سلیمی، بازیکن تیم بادران به مدت دو جلسه محرومیت و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی به دلیل توهین و فحاشی به تماشاگران در جریان مسابقه دو تیم بادران تهران و مس رفسنجان از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، کمیته استیناف پس از بررسی اعلام کرد که رای فوق قطعی است و عینا تایید می شود.
گفتنی است، درخواست شهاب زندی، بازیکن ملوان بندر انزلی به کمیته استیناف برای تجدید نظر در رای کمیته انضباطی که در دیدار تیمش برابر شهرداری ماهشهر مرتکب تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور و سایر مسئولان و رفتار غیر ورزشی شده و از سوی کمیته انضباطی به دو جلسه محرومیت و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده بود، کمیته استیناف پس از بررسی پرونده رای کمیته انضباطی را تایید و قطعی اعلام کرد.
لازم به ذکر است، پس از اعتراض بابک مرادی بازیکن تیم ملوان بندر انزلی به رای کمیته انضباطی، که به دلیل اعتراض به کمک داور و رفتار غیر ورزشی و اهانت و فحاشی در جریان مسابقه برابر تیم خونه به خونه به چهار جلسه محرومیت و 10 میلیون ریال جریمه محکوم شده بود. کمیته استیناف پس از بررسی این پرونده، رای کمیته انضباطی را تایید و قطعی اعلام کرد.

انتهای پیام/

کمیته استیناف آرای کمیته انضباطی درباره بازیکنان لیگ یکی را تایید کرد

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر