کد خبر: ۶۶۲۸۳۲۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
امیر لطفی در نشست خبری:

رئیس مرکز مطالعات رزمی نزاجا گفت: چهارمین جشنواره سازمانی و اولین جشنواره ملی ایده پردازی، ۲۲ مردادماه در نیروی زمینی ارتش برگزار خواهد شد.

اولین جشنواره ملی ایده پردازی رزمی برگزار می شودبه گزارش خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  امیر عبدالرحیم لطفی رئیس مرکز مطالعات، تحقیقات و تدوین آیین نامه های رزمی نیروی زمینی ارتش در نشست خبری که به مناسبت تشریح اهداف چهارمین جشنواره سازمانی و اولین جشنواره ملی ایده پردازی امروز شنبه 20 مردادماه برگزار شد، اظهار کرد: این جشنواره با همکاری شرکت های دانش بنیان و دانشگاه ها و نیروهای مسلح ۲۲ مردادماه در محل ستاد فرماندهی نزاجا برگزار خواهد شد و باتوجه به دستاوردهای سه دوره قبل جشنواره و مراکز علمی و صنایع دفاع و نیروهای مسلح، نمایشگاهی نیز در حاشیه آن برپا می شود.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را ارایه ایده های نظری و صنعتی در راستای ارتقای توانمندی نظامی، ایجاد بانک اطلاعاتی درخصوص توانمندی شرکتهای دانش بنیان در حوزه توان رزمی و استفاده از نخبگان و خبرگان و کسانیکه میتوانند در جهت افزایش توان نیروهای مسلح باشند عنوان کرد و گفت: ساختار سازمانی و نیروی انسانی سلاح و تجهیزات نوین از دیگر محورهای این جشنواره است.

لطفی با بیان اینکه نشست های علمی‌نیز در حاشیه جشنواره برگزار می‌شود، افزود: ۳۶ ایده در این جشنواره ارایه خواهد شو که از این میان ۶ ایده برتر انتخاب می شوند.

رئیس مرکز مطالعات، تحقیقات و تدوین آیین نامه های رزمی نزاجا  خاطرنشان کرد: از ایده‌هایی که در سه دوره قبل جشنواره تبدیل به محصول شده اند نیز رونمایی می کنیم.

لطفی ادامه داد: ما در دفتر مطالعات و دانشگاههای ارتش ارتباط خوبی با دانشگاه تهران و برخی از دانشگاه ها داریم و قراردادهایی نیز با برخی از آنها منعقد شده است.

وی در پاسخ به سوالی درخصوص بودجه نزاجا برای ارتباط با شرکتهای دانش بنیان گفت: ما مشکلی بابت اعتبار در این خصوص نداریم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر