کد خبر: ۶۶۲۸۳۴۹
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸

معاون خدمات شهری شهرداری زنجان گفت : زی پارک‌های زنجان 70 درصد پیشرفت دارد.

احمدی معاون خدمات شهری شهرداری زنجان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ، با بیان اینکه طرح بهسازی و اصلاح روشنایی بوستان‌های سطح شهر در دستور کار شهرداری زنجان قرار گرفته است گفت: بهسازی پارک‌های زنجان 70 درصد پیشرفت دارد.

وی افزود : مهلت یک ماهه به شهرداران مناطق برای مناسب سازی پارک‌ها از 25 تیرماه آغاز شده و تا 25 مردادماه ادامه خواهد داشت.

معاون خدمات شهری شهردار زنجان با اشاره به اینکه بهسازی پارک‌ها و فضای سبز شهری از اولویت‌های اصلی شهرداری زنجان است گفت : در همین راستا در مهلت یک ماهه شهرداران مناطق سه گانه موظف هستند در حوزه خود نسبت به مناسب‌سازی پارک‌ها اقدام کنند.

وی تصریح کرد: این مناسب‌ سازی شامل نورپردازی و روشنایی خرید و تکمیل مبلمان، رنگ آمیزی، گل آرایی، نظافت و راه‌اندازی سرویس‌های بهداشتی، ایمن‌سازی تأسیسات و سرویس‌های ورزشی و لوازم بازی کودکان می‌شود.

احمدی با اشاره به اینکه در این طرح تقریبا همه پارک‌ها بهسازی می‌شود افزود: مشکل برخی از پارک‌ها با رنگ و کاشت درخت حل می‌شود اما برخی پارک‌ها مشکل ریشه‌ای دارند که این امر نیاز به زمان دارد.

معاون خدمات شهری شهردار زنجان با بیان اینکه 40 پارک در شهر زنجان وجود دارد اظهار کرد : در حال حاضر نیز چند پارک در سطح شهر زنجان در نقاط مختلف در حال ساخت است.

وی گفت: با توجه به طرح تفصیلی، فضاهای متعددی برای توسعه فضای سبز پیش‌بینی شده است .


انتهای پیام /ک


مهلت یک ماهه به شهرداران مناطق مختلف زنجان برای مناسب سازی پارک‌ها

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر