کد خبر: ۶۶۲۸۵۰۰
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
حاجی بابایی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: بسته جدید ارزی که از سوی دولت ارائه شده پاسخگوی مردم نیست و راه‌های نفوذ را باز گذاشته است.

مجلس تعطیل است! / وقتی که رئیس و هیئت رئیسه مجلس برای رفع مشکلات اقتصادی هیچ توجهی ندارند؛ چرا رئیس جمهور باید پاسخگو باشدحمیدرضا حاجی‌بابایی عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: دولت یا اراده‌ای برای کنترل قیمت ارز، سکه ندارد یا اینکه نمی‌تواند کاری انجام دهد، اما در هر دو حالت تیم اقتصادی دولت باید تغییر کند.

وی افزود: تیم اقتصادی که نمی‌خواهد کاری انجام دهد به درد مردم نمی‌خورد، همچنین کابینه‌ای که نمی‌تواند برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی گام بردارد این هم برای مردم فایده‌ای ندارد.

نماینده مردم همدان به گفت‌وگوی تلویزیونی رئیس جمهور با مردم اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور گزارشی ارائه کرد که به هیچ وجه پاسخگوی توقعات جامعه نبود و در واقع سوالات مردم بی پاسخ ماند.

وی تصریح کرد: امروز کشور نیاز به اقدامات تأثیرگذار دارد، وضعیت گرانی‌ها به شدت مردم را نگران کرده است و در این مورد دولت باید پاسخگو باشد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه بیان کرد: مسئولان قوه قضاییه باید با کسانی که فساد اقتصادی و همچنین این وضعیت نابسامان در بازار را بوجود آوردند برخورد قاطع کند، همچنین باید مشخص شود که این‌ها مجرم هستند یا نیستند، اگر مجرم بودن آنها اثبات شد هرچه سریعتر برخورد کند.

حاجی بابایی تصریح کرد: دولت و مجلس باید اراده قوی برای تدبیر درباره اقتصاد کشور داشته باشند، مجلس شورای اسلامی این روز‌ها باید هفته‌ای یک بار از رؤسای قوه قضاییه و مجریه دعوت می‌کرد و از آنها گزارش عملکرد می‌خواست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه بیان کرد: بسته جدید ارزی که از سوی دولت ارائه شده پاسخگوی مردم نیست و راه‌های نفوذ را باز گذاشته است.

انتهای پیام /

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر