کد خبر: ۶۶۲۸۵۰۸
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸

استاندار مازندران به مناسبت ۲۱ مرداد روز صنایع کوچک پیامی صادر کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، محمد اسلامی استاندار مازندران بمناسبت روز ملی حمایت از صنایع کوچک با صدور پیامی فرارسیدن این روز را به صنعتگران و تولیدکنندگان استان تبریک گفت.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

نامگذاری ۲۱ مرداد بعنوان روز صنایع کوچک، نشانگر اهمیت و جایگاه بخش تولید در تحقق توسعه و ارتقاء اقتصاد کشور است.

بی گمان در شرایط کنونی، صنایع کوچک نقش مهم و کلیدی در ایجاد اشتغال، رشد و رونق اقتصادی ایفا می‌ کند و ایجاد اشتغال که همواره یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری و دولت بوده، با حمایت از صنایع کوچک که با استفاده از فرصت های شغلی، بکارگیری جوانان بومی و استفاده از امکانات موجود در سراسر استان، در حال فعالیت هستند، توانسته ‌اند با استفاده از این ابزار و طیف متنوعی از تولید محصولات و خدمات، برای رفع نیازهای بازارهای داخلی را در بر گیرند و با تلاش مستمر خود، بخش زیادی از تولیدات را نیز به بازارهای هدف صادر نمایند.

توسعه صنایع کوچک جز با حمایت از تلاشگران عرصه تولید و صنعت تحقق نخواهد یافت و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده ‌اند: آن چیزی که در متن جامعه اشتغال ایجاد می ‌کند و طبقات پایین را بهره‌مند می‌کند همین صنایع کوچک و متوسط است، اینها را تقویت کنید و پیش ببرید.

مسئولین دستگاههای اجرایی مازندران نیز باید از تمام ظرفیت و پتانسیل برای رفع موانع پیش روی صنایع کوچک استان و کاهش دغدغه سرمایه گذاران استفاده کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت ۲۱ مرداد، روز حمایت از صنایع کوچک، امیدوارم در سال حمایت از کالای ایرانی، شاهد اعتلای بیش از پیش صنعت و تولید کشور و افزایش سطح توسعه و توانمندی فعالیت واحدهای کوچک و متوسط استان باشیم.

انتهای پیام/ م

پیام استاندار مازندران به تلاشگران صنایع کوچک

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر