کد خبر: ۶۶۲۸۶۴۳
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان بر لزوم افزایش بازرسی ها از واحدهای صنفی در استان سمنان تاکید کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، حشمت الله عسگری معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان در جلسه ستاد تنظیم بازار استان با بیان اینکه دستگاه‌های مربوط باید بر بازار نظارت لازم را داشته باشند گفت: اتاق اصناف استان و همچنین واحد بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نظارت خود را بر واحد‌های صنفی افزایش دهند.

وی با بیان اینکه نظارت مستمر بر بازار مانع تخلفات احتمالی صنفی می‌شود از دستگاه‌های مربوط خواست تا برای جلوگیری از این تخلفات نظارت خود را بیش از پیش افزایش دهند.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان از توزیع مرغ منجمد با قیمت مصوب دولتی در مراکز عرضه فراورده‌های پروتئینی خبر داد و گفت: توزیع مرغ منجمد در استان با هدف تنظیم بازار این محصول از شنبه آینده در استان سمنان اغاز می‌شود.

عسگری خاطرنشان کرد: توزیع مرغ منجمد در استان با هدف تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت این محصول در استان انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تولیدکنندگان گوشت مرغ باید با وجود همه مشکلات کمی هم به فکر مصرف‌کنندگان بوده و به ثبات قیمت‌ها در بازار کمک کنند خاطرنشان کرد: تولید کننده گوشت مرغ و مرغدار نباید از فرصت‌ها سوءاستفاده و موج سواری کند و قیمت مرغ باید درب مغازه توجیه پذیر باشد.

معاون استاندار سمنان با اشاره به اینکه باید برای کمبود سردخانه‌های مناسب در شهر سمنان به منظور تسریع در توزیع گوشت مرغ منجمد چاره اندیشی شود پیشنهاد کرد تا از ظرفیت سرمایه گذاران بخش خصوصی برای حل این مشکل استفاده شود.

انتهای پیام / گ

لزوم بهره گیری از ظرفیت سرمایه گذاران بخش خصوصی در تامین سردخانه‌های مناسب در شهر سمنان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر