کد خبر: ۶۶۲۸۸۳۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
محمد یوسفی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

رییس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی از کاهش ۲۰۰ تومانی نرخ مرغ زنده خبر داد.

آخرین تحولات بازار مرغ/نرخ هر کیلو مرغ در میادین میوه و تره بار ۷ هزار و ۹۹۰ تومانمحمد یوسفی، رییس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، از کاهش ۲۰۰ تومانی نرخ مرغ زنده خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۶ هزار و ۷۰۰، مرغ آماده به طبخ میدان بهمن ۹ هزار و ۲۰۰، خرده فروشی های سطح شهر از ۹ هزار و ۲۰۰ تا ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان است.

وی نرخ هر کیلو مرغ گرم در غرفه های میادین میوه و تره بار را ۷ هزار و ۹۹۰ تومان اعلام کرد و افزود: شرکت پشتیبانی امور دام به مرغ های توزیعی در میادین میوه و تره بار یارانه اختصاص می دهد و به همین دلیل است که نرخ آن نسبت به بازار تفاوت دارد.

یوسفی نرخ واقعی هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری را ۶ هزار و ۵۰۰ و مرغ آماده به طبخ گرم را ۹ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی در پاسخ به این سوال که ایا احتمال کاهش مجدد نرخ مرغ در بازار وجود دارد یا خیر، بیان کرد: با توجه به نرخ کنونی نهاده های دامی احتمال ارزانی قیمت مرغ در بازار بعید به نظر می رسد.

وی با اشاره به اینکه کمبودی در عرضه مرغ وجود ندارد، تصریح کرد: هم اکنون برای مرغ ۷ هزار و ۹۹۰ تومانی در میادین میوه و تره بار مشتری وجود ندارد.

یوسفی در پایان قیمت مرغ در بازار را پیش بینی کرد و گفت: اگر مشکل اختصاص بسته های ارزی به نهاده های دامی مرتفع گردد، پیش بینی می شود که به دنبال کاهش قیمت نهاده ها، قیمت مرغ نیز در بازار کاهش یابد.

انتهای پیام/

قیمت  مرغ در غرفه تره بار ۷،۹۹۰ تومان

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر