کد خبر: ۶۶۲۸۹۰۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
جبلی در مراسم تودیع و معارفه مدیران روابط عمومی معاونت برون مرزی:

معاون برون مرزی صدا و سیما در مراسم تودیع و معارفه مدیران روابط عمومی گفت:در حال حاضر ما در لبه جلویی میدان نبرد رسانه ای جمهوری اسلامی با دشمنان هستیم.

به گزارشحوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پیمان جبلی معاون برون مرزی صدا و سیما در مراسم تکریم و تجلیل از سید احمد حسینی خبیر مدیر سابق و معارفه شیدا اسلامی، مدیر جدید روابط عمومی برون مرزی صدا و سیما ضمن تاکید بر اهمیت انعکاس اخبار برون مرزی اظهار کرد:در حال حاضر ما در لبه جلویی میدان نبرد رسانه ای جمهوری اسلامی با دشمنان هستیم. همکاران ما همه در خط مقدم این میدان هستند و تلاش ها، زحمات و ایثارگری هایی که از خود نشان می دهند، باعث شده که حقیقت چهره استکبار و جهان سلطه ای که کمر به نابودی نظام اسلامی بسته، به خوبی نشان داده شود.

ما در خط مقدم نبرد با رسانه های استکبار هستیم

معاون برون مرزی صدا و سیما با عنوان این مطلب که ما در فضای بیرونی و خارج از حیطه کشور علاوه بر اینکه از هیچ حمایتی برخوردار نیستیم بلکه دائما در معرض انواع محدودیت ها، فشارها و تحریم ها قرار داریم، افزود: البته جای افتخار دارد که شبکه های ما نقش آفرینی می کنند، تاثیرگذاری دارند و آشکار است که اخبار این فعالیت ها توسط رسانه های دنیا به خصوص دشمنان نظام رصد می شود و از اثرگذاری آنها آگاه هستند و فشارها و محدودیت ها ناشی از ترس دشمن از رسانه های برون مرزی ایران است.

جبلی در ادامه اضافه کرد: تمامی این افتخارات و اقدامات شبکه های برون مرزی باید به درستی رسانه ای شود؛ تصویری دقیق، کامل و روشن از دستاوردهای شبکه های برون مرزی که یکی از مهم ترین مسئولیت های روابط عمومی برون مرزی است.

وی در ادامه از زحمات حسینی خبیر مدیر سابق روابط عمومی برون مرزی تشکر کرد و او را فردی خوش فکر، خلاق و نوآور برای برون مرزی دانست و به شیدا اسلامی، مدیر جدید روابط عمومی این معاونت خوش آمد گفت و برای او آرزوی موفقیت در سمت جدید کرد.

ما در خط مقدم نبرد با رسانه های استکبار هستیم

محمد حسین رنجبران، مدیر روابط عمومی سازمان صدا و سیما، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر جبلی در معاونت برون مرزی و آرزوی توفیق خدمت برای اسلامی، مدیر روابط عمومی برون مرزی، خبر از برنامه هایی در دست تدارک از سوی اداره کل روابط عمومی صداوسیما داد که با موضوع معرفی مهم ترین تحولات و توفیقات برنامه های سازمان صدا و سیما و... برنامه ریزی شده و به زودی به روی آنتن می رود و از جمله کار ویژه  پیش روی آنها جریان سازی داخلی از فعالیت های برون مرزی رسانه ملی عنوان کرد.

انتهای پیام/

 شیدا اسلامی مدیر روابط عمومی برون مرزی صدا و سیما شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر