کد خبر: ۶۶۲۸۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۴

مستند فیلم باغ گره در راستای حمایت از کالای ایرانی تولید شده است .

تولید مستند باغ گره در کرمانشاهبراری تهیه کننده و کارگردان بسیجی در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه گفت: مستند داستانی "باغ گره" با هدف معرفی صنایع دستی شهرستان صحنه و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و ترویج و معرفی کالاهای ایرانی و ورود جوانان به بازار کار همچنین حمایت از توانمندی نیروهای بومی تولید شده است.

وی گفت : این فیلم با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان، کانون بسیج هنرمندان و در گروه فیلمسازی کانون بسیج رسانه شهرستان صحنه تولید شده بمدت زمان 28 دقیقه ساخته و تولید شده است.

براری با بیان اینکه تولید این فیلم مستند یک ماه طول کشیده است، افزود: کارفیلمسازی یک فعالیت تیمی است که من از عوامل تولید مستند باغ که از هنرمندان شهرستان هستند تشکر می کنم.

براری گفت: سبا خزایی ، منشی صحنه، طیبه خزایی عکاس و طراح دکور فیلم مستند باغ گره بوده اند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: من پس ازاتمام تحصیلات دانشگاهی ام در رشته سینما گرایش کارگردانی فعالیت خود را با تولید پنج فیلم مستند با عناوین طلای سرخ ، مسیر قهرمانی ، باغ گره ، روایت دلدادگی قسمت اول و دوم و چند فیلم کوتاه همچون چرا و همچنین در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف یک فیلم مستند با عنوان سیاهی رنگ اوست .... تولید کرده ام.

 

 

انتهای پیام/د

 

 

ترویج و معرفی کالاهای ایرانی و ورود جوانان به بازار کار با تولید فیلم باغ گره

 

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر