کد خبر: ۶۶۳۰۵۵۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰

ملی پوش تیم ملی دوومیدانی گفت: این که می‌گویند به مسئولان فدراسیون توهین کرده ام را باید ثابت کنند.

رضا قاسمی دونده سرعت تیم ملی دوومیدانی در گفتگو با خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره از دست رفتن شانس حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: به راحتی هر چه تمام‌تر با بی توجهی مسئولان فدراسیون دوومیدانی شانس حضور در بزرگ‌ترین رویداد ورزشی ام را از دست دادم و اکنون سوال من این است چه کسی می‌خواهد جوابگوی این اتفاق باشد؟

قاسمی: توهین من به مسئولان دوومیدانی را باید با مدرک اثبات کنند!

اردوی تدارکاتی مناسبی نداشتیم

او ادامه داد: شرایط خیلی سخت بود، از سوی فدراسیون اردوی تدارکاتی نداشتیم و از جایی حمایت نشدم که بتوانم سهمیه ورودی بازی‌های آسیایی جاکارتا را کسب نمایم. با توجه به اینکه هزینه‌های اردوی کیش زیاد بود تصمیم گرفتم به اصفهان بازگردم و همین عامل بود که باعث شد تا نتوانم سهمیه ورودی بازی‌های آسیایی را بدست بیاورم. این در حالی است که برای سایر ورزشکاران ملی پوش مانند شیری، مقدم، قنبرزاده و... نه تنها بهترین شرایط اردویی برون مرزی را در نظر گرفتند بلکه حتی برای آن‌ها مربی خارجی هم جذب کردند.

قاسمی: توهین من به مسئولان دوومیدانی را باید با مدرک اثبات کنند!

از اعزام من به اردوی برون مرزی جلوگیری کردند

دونده سرعت تیم ملی افزود: برایم جای تعجب دارد کسانی در اردو بودند که وضعیت مدالی من خیلی بهتر از آن‌ها بود، اما با این حال از ۲ ماه قبل از عید تاکنون هیچ هزینه‌ای برای من نکرده‌اند. چطور می‌شود ماساژور به فرانسه اعزام کردند، اما از اعزام من به اردوی برون مرزی با چه هدف و برنامه‌ای جلوگیری کردند! بهانه می‌آورند که چرا من به سمت رشته نجات غریق رفته‌ام مگر چه هزینه‌ای برای من کرده‌اند که می‌گویند نباید به نجات غریق بروم مگر خرج من را می‌دهید؟ به من اعلام کردند نمی‌توانم به جاکارتا برویم چرا که بودجه‌ای که به فدراسیون‌ها می‌دهند از بیت‌المال است و باید به صورت کاملاً عادلانه هزینه شود.

در شأن و شخصیت من نیست که بخواهم پشت مسئولان فدراسیون دوومیدانی صحبتی انجام دهم

دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا درباره اینکه شنیده می‌شود علیه مسئولان فدراسیون صحبت‌هایی را انجام داده است، گفت: این صحبت‌ها به هیچ وجه در شأن و شخصیت من نیست که بخواهم علیه مسئولان فدراسیون و اعضای سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی صحبتی را انجام دهم چرا که تمام ورزشکاران دوومیدانی به خوبی می دانند که من آدمی نیستم که بخواهم تلاش‌هایی را که در حقم صورت گرفته نادیده بگیرم. در هر صورت این که می‌گویند در مرحله آخر لیگ طلایی به مسئولان توهین کرده ام را تکذیب می‌کنم و باید کسی که این صحبت‌ها را مطرح کرده جوابگو باشد در غیر این صورت از او شکایت خواهم کرد.

قاسمی: توهین من به مسئولان دوومیدانی را باید با مدرک اثبات کنند!

مسئولان فدراسیون بین ورزشکاران تبعیض قائل می‌شوند

قاسمی تصریح کرد: می‌توانستم در صورت اعزام به جاکارتا همراه با تفتیان برای کشورمان مدال آوری کنیم، اما مسئولان فدراسیون با تبعیض‌هایی که بین ورزشکاران قائل می‌شوند تنها موجب می‌شوند تا انگیزه سایر ملی پوشان برای حضور در این رشته مدال آور کم شود و گرنه همگان به خوبی اطلاع دارند که تعداد مدال‌های کسب شده من در مسابقات متعدد دوومیدانی بسیار بیشتر از سایر ورزشکاران است، اما با این وجود نمی‌دانم که چرا مسئولان توجه چندانی به من ندارند؟ در ضمن با توجه به اینکه شانزده سهمیه از طرف کمیته ملی المپیک برای رشته دوومیدانی در بازی‌های آسیایی تعلق گرفته بود، اما فدراسیون ترجیح داد ۱۲ نفر را به اندونزی بفرستد از اعزام تیم ۴ در ۱۰۰ متر دوی امدادی که یکی از شانس‌های مسلم کسب در آنجا مدال بود، خودداری کرد که هنوز هم دلیل این اتفاق برایم نامفهوم است.


بیشتر بخوانید: اظهارات ملی پوش پرش ارتفاع پس از جا ماندن از لیست اعزامی به جاکارتا


انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر