کد خبر: ۶۶۵۱۹۵۳
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹

به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ شما می‌توانید با مراجعه به این بخش از نحوه پیگیری سوژه‌های ارسالی خود به سامانه‌های پیامکی 10001915 (مجله خبری شبکه یک سیما) و 30002394 (با خبرنگاران جوان شبکه خبر سیما) مطلع شوید.

 

 


از میان انبوه پیامک‌های رسیده در تاریخ دهم  شهریور ماه مهمترین آن‌ها در ادامه قابل مشاهده است.


 

0483...0919: لطفاً از رئیس سازمان سنجش بپرسید نتایج ارشد سراسری چندم شهریور ماه اعلام می شود. تشکر

 

0160...0917: متاسفانه با گذشت 10 روز از پایان قرارداد سازمان بازنشستگی کشوری با سازمان بیمه آتیه سازان حافظ، هنوز دستورالعمل تحویل گرفتن فاکتور داروها ابلاغ نشده است. خواهش می کنم به فکر بازنشسته های مستضعف کشوری هم باشند. متشکرم

 

9420...0910: رفتگران شهرداری منطقه 3 مشهد را درلیست بیمه به عنوان پاکبان ثبت می کنند با این روش سختی کاربه رفتگران شهرداری منطقه  3 مشهدتعلق نمیگیرد.

 

6104...0938:  پل هوایی های کشور ما هیچ حفاظی ندارند و بعضی از افراد می توانند راحت  برای خودکشی استفاده کنند.

 

6104...0938: تا لباس بد و نامتعارف توکشور ما است و تولید می شود اوضاع پوشش درست نمی شود.باید مد قشنگ تبلیغ شود. بازیگرها الگو می شوند. نباید لباس ها مضخرف وارد کشور بشوندو تولید شوند.

 

6104...0938:  می گویند که سمند ماشین ملی است اما ضبط و رادیو  و سخنگویش وارد می شود. پس ملی نیست که پارکینگها ترخیص نشدند؛ موقعی ملیست قطعاتش وارد نشود. به دلار ربطی نداشته باشه؛ پژو پارس ها تو بازار نیومدن به دلیل کیسه هواست چطورداشبورت بدون کیسه هوا بستند؛ همه مدل هایش کیسه هوا ندارند! چرا به دروغ عادت کردند! چند سال پیش گفتن کیسه هوا بومی شده است پس حالا کجاست که واردمی شود؛ راستشو بگویند که بهتره است. اینطوری کسی حرفهای مسئولین را باور نمی کند.

 

7656...0914: به گفته دولت 45 روزه پول گندم می دهیم الان سه ماه خبر نشد!!

 

7129...0917: بیش از 300 نفر دانشجوی پزشکی رشته تخصصی پاتولوژی توسط وزارت بهداشت به دلیل اعتراضات مسالمت آمیز صنفی محکوم و محروم شدند.


8468...0917:  از شیراز پیام می دهم الان نزدیک به دو ماه بنزین یورو در این کلانشهر پخش نمی شود. تا کی ما باید سنسور اکسیژن تعویض کنیم به خاطر بنزین معمولی بی کیفیت در صورتی که در کلانشهر مثل اصفهان به راحتی در حال توزیع می باشد. لطفاً مطرح و پیگیری فرمایید ممنون.

 

7020...0913:  تو را به خدا پیگیری کنید در بیمارستان شهرستان منوجان کرمان دکتر متخصص و با تجربه و کاربلد نیست. جان مردم درخطر است. تا حالا چند نفربه دلیل تشخیص های اشتباه دکترای بی تجربه و نادان از دست رفته اند. بیاید از خود مردم بپرسید ببینید چه می گویند.

 

برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
 
 انتهای پیام/
 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر