کد خبر: ۶۶۵۹۰۶۰
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸
آخرین وضعیت ترافیکی در جاده‌های مازندران:

رئیس پلیس راه مازندران از ترافیک سنگین ونیمه سنگین جاده‌های هراز و جاده چالوس و سوادکوه خبر داد.

سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی در حال حاضر ترافیک در جاده هراز از جنوب به شمال محدوده چلاو به طول ۷۰۰ کیلومتر و در محدوده شمال به جنوب تونل سپاه ۱۰۰ به طول ۴۰۰ کیلومتر سنگین و درسایر نقاط این جاده ترافیک پرحجم گزارش شده است.

وی افزود: ترافیک در جاده چالوس محدوده کرج – چالوس به سمت جنوب سنگین است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: ترافیک در جاده سوادکوه به سمت شمال محدوده درون شهری شیرگاه نیمه سنگین و ترافیک در جاده کیاسر از تاکام تا صنایع چوب و کاغذ سنگین گزارش شده است.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه ترافیک در بفیه نقاط جاده‌های سوادکوه، کیاسر و محدده درون شهری عادی و روان گزارش شده است، افزود: وضعیت جوی جاده‌های استان امروز صاف و آفتابی است.

وی افزود: رانندگان قبل از تردد در مسیر‌ها استراحت کافی داشته و در توقفگاه‌های مناسب در طول سفر بایستید و در تردد از جاده‌های کوهستانی صبر و تحمل بیشتری خرج دهند.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه بمنظور تخلیه بار ترافیکی و افزایش ایمنی مسافران، آمد وشد انواع کشنده‌های سنگین درجاده‌های هراز و چالوس ممنوع شد، گفت: آمد وشد وسایل نقلیه از آب اسک به رودهن در جاده هراز و از مرزن آباد به کرج در جاده چالوس یکطرفه شد.

وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.
انتهای پیام/ آ.

جاده‌های هراز و چالوس همچنان با ترافیک سنگین

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر