کد خبر: ۶۶۵۹۷۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گزارشی از اعزام مددجویان تحت حمایت به مشهد مقدس ارائه کرد.

کامیار جمشیدی معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، گفت: سفرهای زیارتی از سنت های حسنه جامعه اسلامی است که کمیته امداد نیز به منظور ترویج این سنت اعتقادی و فرهنگ پسندیده مددجویان تحت حمایت را به اماکن زیارتی اعزام می کند.

جمشیدی با اشاره به اعزام ۷۱۸ مددجو تحت حمایت در استان طی پنج ماهه امسال به مشهد مقدس، عنوان کرد: تعداد بسیاری از این مددجویان برای نخستین بار است که به مشهد الرضا(ع) مشرف می شوند و تاکنون به هیچ سفر زیارتی اعزام نشده اند.

وی ادامه داد: کمیته امداد طرح اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی را با کمک خیران و در قالب طرح خداپسندانه شوق زیارت به اجرا در می آورد.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه همچنین به اعزام کاروان زیارتی متشکل از ۸۰ دانشجو و طلبه تحت حمایت کمیته امداد به مشهدمقدس در اواخر هفته گذشته اشاره و بیان کرد: این کاروان زیارتی دانشجویان و طلاب آخرین اردوی دانشجویی بوده است که در تابستان امسال برگزار شده است.

کامیار جشمیدی تاکید کرد: کمیته امداد به منظور تقویت بنیه اعتقادی خانوارهای تحت حمایت در کنار توجه به سایر برنامه ها اعزام به سفرهای زیارتی را در زمره فعالیتهای اجرایی خود قرار داده که در این میان با کمک های خیران نیک اندیش در این میان گام بر می دارد.

 

 

انتهای پیام/د

سفرهای زیارتی از سنت های حسنه جامعه اسلامی است

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر