کد خبر: ۶۶۵۹۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱

دروازه بان سابق تیم فوتبال سایپا برای پیوستن به تیم تراکتورسازی ابراز تمایل کرد.

چراغ سبز اخباری برای حضور در جمع پرشورهای تبریزیبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا اخباری چند روز پیش از نارنجی پوشان سایپا جدا شد و اکنون بازیکن آزاد محسوب می شود. شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه تراکتورسازی برای تقویت خط دروازه خود به دنبال جذب اخباری است و حتی  مسئولان این باشگاه مذاکراتی با این گلر داشتند. 

محمد رضا اخباری چند سال پیش خدمت سربازی خود را در تراکتورسازی پشت سرگذاشت و بعد از آن به تیم سابقش سایپا بازگشت اما همانند گذشته نتوانست عملکرد درخشانی در درون دروازه نارنجی پوشان سایپا داشته باشد و نیمکت نشین شد. 

اخباری که از نیمکت نشینی خود در تیم سایپا ناراضی بود بعد از مدتها توانست رضایت مسئولان این تیم را جلب کند و با اخذ رضایت نامه اش از نارنجی پوشان جدا شود. او در صفحه اجتماعی خود ابراز تمایل کرده که به تیم تراکتورسازی بپیوندد. 

اخباری در صفحه اینستاگرام خود نوشت" اگر تا الان تیمم را انتخاب نکردم دلیلی جزء حضور دوباره کنار شما پرشورها ندارد!سپاس از شما پرشورهای مهربان و دوست داشتنی که همواره لطف و محبت خود را من دریغ نکردید؛ شمایی که در طول یکسال گذشته هربار نامم به میان آمد، با الفاظ گوناگون خواهان بازگشتم شدید و آنقدر مرا شرمنده کرده اید که چاره ای ندارم جز اینکه مقابل خواسته هایتان سر تعظیم فرود آورم. آن روز که به ناچار و به واسطه قراردادم با سایپا مجبور به ترک تیم محبوبم شدم، گفتم که روزی برمی گردم و تا آخرین نفس لطف تان را جبران می کنم. نمی دانم زمانش حالا است یا نه، اما اگر تا الان تیم جدیدم را انتخاب نکردم، دلیلی جز حضور دوباره کنار شما پرشورها ندارد. راحت تر که بگویم، برای من کجا بهتر از جایی که با صدای «قارتال» گفتنشان روحیه ام صد چندان می شود؟ پس بازهم صبر می کنم تا شاید این وصال حالا محقق شود. بقیه اش هم می سپارم به قسمت و حکمتی که خداوند برای بنده هایش در نظر می گیرد. یاشاسین تراکتور، یاشاسین آذربایجان.

چراغ سبز اخباری برای حضور در جمع پرشورهای تبریزی


بیشتر بخوانید: 

ستاره های بزرگ 3 سهمیه تراکتور را پُر می کنند

« اخباری » در رادار تیم‌های اروپایی


انتهای پیام/ 

واکنش اخباری درباره پیوستن به تراکتورسازی 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر