کد خبر: ۶۶۵۹۸۴۷
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم عنوان کرد؛

گلفشان از برگزاری بیست و نهمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر استانی در قم در دو گروه خواهران و برادارن با حضور۱۲ تیم خبر داد.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛محمد گلفشان مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان قم درحاشیه فینال این دوره از مسابقات دربخش پسران درتشریح اهداف و رویکردبیست ونهمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهراستانی درقم گفت:دراین دوره از مسابقات تیم‌هادر آتل بندی و حمل مصدوم و چادرزنی و بررسی وضعیت مصدومان برای راه یافتن به مسابقات مهر کشوری به رقابت می‌پردازند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم اضافه کرد:این سری از مسابقات مرحله شهرستان را پشت سر گذاشته و مرحله استانی در حال برگزاری است که هفت تیم در آن شرکت کرده اند.

وی عنوان کرد: در این دوره 4 تیم از شهر قم و سه تیم از بخش‌ها حضور دارند و بخش‌ها در این حوزه فعال هستند و قوی ظاهر شده اند و جز تیم های پرقدرت بودند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم تصریح کرد: در حال حاضر بالغ بر 7 تیم متشکل از بانوان و آقایان شامل 122 نفر در این دوره شرکت کرده‌اند که از این میان 7 نفر خانم و 7 نفر آقا در نهایت به مرحله کشوری راه می یابند.

وی گفت: مرحله کشوری بعد از مهر ماه اتفاق می‌افتد تا وضعیت استان‌ها مشخص شود و در واقع مسابقات در مهر و آبان مسابقات برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: امید است در رتبه کشوری مقام خوبی را به دست بیاوریم با توجه به اینکه انگیزه خاصی را در مسابقات و آموزه‌هایی که تیم‌های فرهنگی و امدادی خواهند داشت برخورداریم امید است برای سال‌های بعدی نیز وضعیت ما را از نظر ارتقاء علمی افزایش دهد.

گلفشان یادآورشد:سال گذشته تیمی که از قم اعزام شد تیم یکی از بخش‌های استان به شمار می‌رفت که نشان پیشرفت در بخش ها است.

انتهای پیام/ح

رقابت ۱۲ تیم در مسابقات استانی رفاقت مهر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر