کد خبر: ۶۶۶۴۵۸۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
اسماعیلی:

رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه نوع دشمنی ها در زمان های مختلف متفاوت بوده و شکل آن تغییر می یابد، لکن نفس دشمنی به قوت خود باقی است، گفت: امروز کشور، درگیر جنگ اقتصادی، روانی و رسانه ای است.

کشور درگیر جنگ اقتصادی، روانی و رسانه‌ای استبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ غلامحسین اسماعیلی رئیس دادگستری استان تهران در نهمین نشست شورای اقامه نماز دادگستری کل استان تهران ضمن تسلیت حلول ماه محرم الحرام و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به بیان روایتی از پیامبر اسلام(ص) پرداخت و اظهار کرد: براساس باورهای دینی و ساختار حکومتی، از زمان بعثت نبی مکرم اسلام(ص) تاکنون و تا روز قیامت، دشمنانی داریم که لازم است همیشه آمادۀ مقابله با آنان باشیم. البته نوع دشمنی‌ها در زمان‌های مختلف متفاوت بوده و شکل آن تغییر می یابد، لکن نفس دشمنی به قوت خود باقی است.

وی در ادامه تأکید کرد: امروز کشور، درگیر جنگ اقتصادی، روانی و رسانه ای است. از روایت فوق می آموزیم که همانند شیوه مبارزه در جنگ های فیزیکی با دشمن، باید در رویارویی فرهنگی نیز که حساسیت های خاص خود را دارا بوده و بیشتر نسل جوان جامعه را نشانه گرفته است، با همان شیوه به میدان آمده و با دشمن روبرو شویم که در سایۀ الطاف الهی بطور قطع پیروز خواهیم شد.

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: حوزۀ معاونت فرهنگی در این خصوص وظیفۀ خطیری بر عهده دارد و باید با برنامه ریزی های دقیق و کارشناسی شده و با استفاده از الگوهای موفق در سطح جامعه و نیز بکارگیری شیوه های جذاب در جهت ایجاد رغبت در همکاران قضایی و اداری برای پیوستن هرچه بیشتر به صفوف استوار نمازهای جماعت با روحیۀ جهادی همچون سال های دفاع مقدس تلاش کند تا از این طریق میزان نمازهای جماعت در واحدهای قضایی و ستادی افزایش یافته و سطح کارآمدی آن ارتقا یابد، زیرا یکی از موثرترین راههای مقابله با توطئه های ضد دینی و ضد فرهنگی دشمنان بهره گیری از صفوف منسجم و مستحکم نماز و وحدت و انسجام متدینین نمازگزار است.

اسماعیلی افزود: ما بر این باوریم، همکاران بحمدالله همگی اهل نمازند، لکن مشکل فعلی، پراکندگی در اقامۀ نماز است و باید به صفوف محکم و استوار تبدیل شود.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر