کد خبر: ۶۶۶۶۸۱۳
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱

در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران دو تیم مقاومت گلساپوش یزد و پیام کویر اردکان مقابل هم صف آرایی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران دو تیم مقاومت گلساپوش یزد و پیام کویر اردکان شنبه ۲۴ شهریور از ساعت۱۷:۴۵ در ورزشگاه سلمان محمود آباد دربی استان یزد را برگزار می کنند.

مقاومت گلساپوش یزد موفق شد بازی قبلی خود در برابر منطقه آزاد چابهار را با نتیجه۴ بر۲ پیروز شود تا همچنان در کورس قهرمانی با پارس جنوبی بوشهر بماند و منتظر لغزش پارس جنوبی باشد.

نگاهی به نمایندگان فوتبال ساحلی استان یزد در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی

از طرفی دیگر تیم بحران زده پیام کویر اردکان که ضعیف ترین خط حمله لیگ برتر را در مقابل نام خود دارد ،هفته هفدهم در مقابل ملوان بندرگز با نتیجه۶ بر۳ شکست خورد تا در سراشیبی سقوط قرار گیرد.

همچنین مقاومت گلساپوش یزد با ۴۱ امتیاز در مکان دوم جدول رده بندی و دیگر نماینده استان یعنی پیام کویر اردکان با ۴ امتیاز در مکان دوازدهم جدول قرار دارد.

مهدی میرشمسی سرمربی تیم مقاومت گلساپوش یزد گفت: تیم مقاومت گلساپوش یزد در شرایط آمادگی بالایی به سر می برد و همه اعضای تیم آماده مسابقه هستند.

نگاهی به نمایندگان فوتبال ساحلی استان یزد در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی

وی افزود: پیام کویر اردکان بازیکنان خوبی در اختیار دارد ولی باتوجه به شرایط پیش آمده نتوانسته نتایج خوبی کسب کند، اما هیچکدام از این موارد دلیلی بر بی‌برنامه بودن ما در تیم مسابقه نیست.

میرشمسی اضافه کرد: همه مسابقات برای ما حکم فینال را دارد و باید در تمامی مسابقات آینده خود به پیروزی برسیم و منتظر لغزش و عدم نتیجه گیری پارس جنوبی بوشهر باشیم.

تقابل ایفاسرام اردکان و جوانان سواحل مکران در نگین کویر ایران

ایفا سرام اردکان در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران شنبه۲۴ شهریور ساعت۱۷:۴۵ در ورزشگاه ازادی اردکان به مصاف تیم منطقه آزاد چابهار خواهد رفت.

ایفا سرام اردکان بازی هفته هفدهم خود را با پیروزی۵ بر۳ برابر شهدا چلیچه پشت سر گذاشت تا دست از تعقیب گلساپوش برندارد و منتظر تصاحب جایگاه این تیم در جدول رده بندی باشد.

در حال حاضر ایفا سرام اردکان با ۳۸ امتیاز در مکان سوم جدول رده بندی قرار دارد و تیم منطقه آزاد چابهار با ۹ امتیاز در مکان یازدهم جدول قرار گرفته است.

رحیمی سرمربی تیم ایفاسرام اردکان گفت: تیم ما از آمادگی خوبی برخوردار است و جوانان با انگیزه تیم، تمام تلاش خود را برای اثبات توانایی خودشان انجام خواهم داد.

نگاهی به نمایندگان فوتبال ساحلی استان یزد در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی

وی با بیان اینکه تیم چابهار تیم نسبتا خوبی است ، افزود:می توان این تیم را سقوط کرده دانست ولی در این مسابقه برای کسب پیروزی باید بسیار دقیق عمل کنیم.

رحیمی ابراز کرد: در بدترین شرایط در مکان چهارم جدول قرار خواهیم گرفت که نسبت به سال قبل یک پله صعود خواهیم کرد ولی تمام تلاش باشگاه ایفاسرام قرار گرفتن روی سکو این مسابقات است که با برنامه ریزی های انجام صورت گرفته به هدف خود می رسیم.

گزارش از علی صبور

انتهای پیام/ غ

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر