کد خبر: ۶۶۶۶۸۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: با وجود این گشت‌ها متخلفین حرفه ای که مهارت دور زدن قانون را پیدا کرده اند و دور از چشمان گشتهای محسوس مرتکب تخلف و رفتار حادثه ساز می شوند دیگر نمی توانندبه این رفتارها ادامه دهند.

محمد حیدری رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، گفت : روزانه دست ده ها راننده که مرتکب دو تخلف همزمان حادثه ساز می شوند توسط گشت‌های نا محسوس پلیس راه رو می شود و خودروی آنها به مدت 72 ساعت مقابل پاسگاه‌های پلیس راه توقیف می شود.

حیدری گفت:این دسته از رانندگان بدانند تمام راه‌های استان حتی راه‌های فرعی و روستایی تحت کنترل عملیاتی این گشت‌ها قرار دارند و بدون اغماض با تخلفات رانندگانی که قصد نا ایمن کردن جاده ها را دارند برخورد خواهد کرد.

وی تأکید کرد هدف فعالیت این گشت‌ها کاهش تلفات حوادث رانندگی از طریق ارتقاء ایمنی تردد در جاده هاست که ممکن است براثر رفتارهای خطرناک بعضی از رانندگان مختل شود چراکه تصادف دو یاچند طرفه روی میدهد و معمولا یکی مقصر و دیگری بی گناه است که در گیر حادثه می شود.

وی در پایان از شهروندانی که در ایام باقی مانده از تعطیلات قصد سفر دارند خواست با رعایت مقررات و نکات ایمنی سفر خود را آغاز و به پایان برسانند چرا که سفر بدون احتیاط و سوار بر تخلف ناتمام خواهد ماند.

انتهای پیام/د

تمام راه‌های فرعی و روستایی استان تحت کنترل عملیاتی گشت‌ها قرار دارند

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر