کد خبر: ۶۶۶۸۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
با حضور ولایتی برگزار شد؛

مراسم تکریم و معارفه مشاور و رئیس دفتر هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس این دانشگاه برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه رئیس دفتر هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامیبه گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  مراسم تکریم و معارفه مشاور و رئیس دفتر هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس این دانشگاه برگزار شد، در این مراسم از خدمات و تلاش های فاضل سنقری در مدت مسئولیت تقدیر شد و محمد تقی موید به عنوان مشاور و رئیس جدید دفتر هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی معرفی گردید.

ولایتی رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) به سابقه شناخت خود از فاضل سنقری اشاره کرد و گفت: فاضل دارای سوابق و تجربیات ارزشمندی هستند و در مدت مسئولیت نیز خدمات شایانی را انجام دادند که قابل توجه و تقدیر است اما با توجه به پیشنهاد طهرانچی، در ادامه حضور، همکاری و فعالیت در دانشگاه، به عنوان مشاور رییس دانشگاه و دبیر کل شورای عالی فرهنگی، آموزشی و مهارتی سازمان سمای دانشگاه آزاد اسلامی منشا خدمات خواهند بود.

ولایتی در ادامه با اشاره به سوابق شناخت سال های طولانی و قبل از انقلاب از محمد تقی موید ، وی را فردی متدین، انقلابی و کارآمد توصیف کرد و تصدی ریاست دفتر هیات موسس و امنا را به عنوان دفتری پر کار و بسیار مهم ارزیابی نمود و برای وی آرزوی توفیق نمود.

در این مراسم طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز با تاکید بر اینکه مدارس سما باید بر پایه یک نظام تربیتی استوار باشد گفت: در شورای عالی فرهنگی، آموزشی و مهارتی سازمان سما علاوه بر اینکه رئیس دانشگاه و برخی معاونین حضور دارند، عده ای از صاحب نظران عرصه آموزش و پرورش نیز در آن شرکت خواهند کرد.

طهرانچی با بیان اینکه این شورا قوه عاقله سازمان سما است گفت: با توجه به تجربیات ارزشمندی که فاضل سنقری در آموزش و پرورش دارند به دبیر کلی این شورا انتخاب شده اند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه، انتخاب موید را انتخابی شایسته برای تصدی ریاست دفتر هیات موسس و امنا دانست و ابراز امیدواری کرد که حضور ایشان در کمیسیون دائمی، شورای اقتصاد دانش بنیان، کمیته انتصابات و ... موثر و یک حرکت رو به جلو در دانشگاه باشد.

در این مراسم فاضل سنقری نیز با تشکر از حسن اعتماد ولایتی در بیش از یک سال گذشته و اعتماد مجدد ایشان و طهرانچی در انتصاب وی به عنوان مشاور رئیس و دبیرکل شورای عالی فرهنگی، آموزشی و مهارتی سازمان سما، گزارشی از عملکرد دفتر هیات موسس و امنا ارائه کرد.

وی با بیان اینکه بر اساس اساسنامه جدید می بایست ماموریت سازمان سما دستخوش یک تحول راهبردی گردد، گفت: انضباط اقتصادی در سازمان سما، انسجام و پیوستگی مدارس سما، ارتقای خدمات کیفی این مدارس، تنطیم و تدوین پیوست فرهنگی و تاکید بر تحقیق و توسعه باید در دستور کار این سازمان قرار گیرد.

وی در پایان ضمن آرزوی توفیق برای ولایتی و دیگر مسئولان دانشگاه در تثبیت خط انقلاب در دانشگاه آزاد اسلامی ابراز امیدواری کرد: موید با توجه به سوابق درخشانی که دارند در وظایف محوله موفق باشد.

محمد تقی موید مشاور و رئیس دفتر هیات موسس و امنا نیز در این جلسه ضمن قدردانی از حسن اعتماد ولایتی از کلیه همکاران در خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی خواست که وی را در این ماموریت و مسیولیت مهم یاری نمایند.

انتهای پیام/

مراسم تودیع مشاور و رئیس جدید دفتر هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر