کد خبر: ۶۶۶۸۲۸۷
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸

مسئول روابط عمومی هیات بوکس استان کرمانشاه گفت: همه ورزشکاران کرمانشاهی موفق به کسب مدال شدند و کرمانشاه در جایگاه سوم قهرمانی نونهالان منطقه 6کشور ایستاد.

تیم بوکس کرمانشاه در جایگاه سوم قرار گرفت/ نقض قانون ابلاغیه در حضور شرکت کننده هاتوتونچی  مسئول روابط عمومی هیات بوکس استان کرمانشاه در گفتگو با خبر نگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، گفت: تیم بوکس نونهالان استان کرمانشاه با کسب ۳ مدال طلا_۲مدال نقره و ۵ مدال برنز در جایگاه سوم مسابقات قهرمانی نونهالان منطقه ۶ کشور ایستاد.

 وی با بیان اینکه  صادق محمدی و یزدان محمدی مربیان این تیم بودند و سرپرستی این تیم را حسین ناجی بر عهده داشت گفت:یک نکته تآمل برانگیز در مسابقات منطقه ۶ نونهالان کشور  وجود دارد و بر طبق ابلاغ فدراسیون بوکس هر تیم حداکثر میتوانست با ۱۰ شرکت کننده در این مسابقات حضور پیدا نماید که تیم کرمانشاه نیز بر طبق این ابلاغیه با ۱۰ بوکسور در مسابقات شرکت نمود .

وی ادامه داد: ولی متاسفانه شاهد این بودیم که بجز تیم کرمانشاه و همدان؛مابقی تیمها با نفرات بیشتری در این مسابقات شرکت نموده و با بی تفاوتی مسئولان برگزاری تمامی نفرات خود را به روی رینگ فرستادند.

 توتونچی با بیان اینکه حتی در بازیهایی دو بوکسور از یک استان  مقابل هم قرار گرفتند گفت:از مسئولان برگزاری مسابقات فدراسیون بوکس تقاضا داریم از این به بعد با دقت نظر بیشتر و کنترل دقیق ؛حداقل ابلاغیه های خود را به اجرا درآورند تا تیمهای مثل کرمانشاه که قانونی عمل نموده متضرر نگردد.

انتهای  پیام/ز


 برگزاری  مسابقات بوکس  منطقه 6 کشور

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر