کد خبر: ۶۶۶۸۴۰۶
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
مدیر شهرداری ناحیه بهاران سنندج:

مدیر شهرداری ناحیه بهاران سنندج گفت:با هدف توسعه سرانه فضای سبز و اتقاء سطح سیما و منظر سطح ناحیه عملیات احداث ۸ هزار مترمربع فضای سبز در شهرک بهاران آغاز شد.

 به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ،عابدین لطفی از آغاز عملیات اجرایی احداث ۸ هزار متر مربع فضای سبز در این شهرک خبر داد و گفت: این مهم با هدف توسعه سرانه فضای سبز طی سال‌جاری در چندین نقطه از سطح بهاران انجام می‌گیرد.
وی افزود:پارک بلوار حمدی بالاتر از مسجد قبا به مساحت ۴ هزار و ۳۰۰ مترمربع یکی از پارک‌های در حال احداث است که عملیات عمرانی نظیر یک هزار و ۵۰۰ مترمربع سنگ فرش و ۲ هزار مترمربع جدول‌گذاری به صورت باکس فضای سبز برای احداث آن انجام شده است.
لطفی بیان کرد: احداث پارک سه راه پاوان به متراژ ۲ هزار مترمربع، ۷۰۰ مترمربع سنگ فرش، ۲۰۰ متر جدول‌گذاری و جانمایی یک عدد تاور روشنایی ۶ متری از جمله اقداماتی است که برای احداث این پارک انجام گرفته است.
وی تصریح کرد: احداث پارک خیابانی بلوار زکریای رازی جنب مجموعه ورزشی استاد پژوهش به مساحت یک‌هزار و ۷۰۰ مترمربع شامل ۳۰۰ متر جدول‌گذاری و نصب و جانمایی یک عدد ست ورزشی ۷ تکه و گود ورزشی در راستای ورزش صبحگاهی از اقدامات اجرایی در این پارک بوده است.
مدیر شهرداری ناحیه بهاران به احداث پارک بلوار ۲۲ بهمن به مساحت ۳ هزار و ۴۰۰ مترمربع هم اشاره کرد و گفت: پارک خیابانی بلوار ۲۲ بهمن روبه روی مسجد سراج به متراژ ۴ هزار و ۵۰۰ متر مربع، احداث فضای سبز بلوار انتظام به متراژ یک هزار و ۱۰۰ مترمربع، پارک درون محله‌ای شهرک گریزه به مساحت ۲ هزار مترمربع و پارک درون محله‌ای بادینان به مساحت یک هزار و ۵۰۰ متر مربع از دیگر پروژه‌های فضای سبز در حال احداث این شهرداری در سال‌جاری است.

انتهای پیام/م

احداث ۸ هزارمترمربع فضای سبز در شهرک بهاران سنندج

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر