کد خبر: ۶۶۶۹۰۹۱
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷
در هفدهمین نشست بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب مطرح شد؛

فرصت دفاع از مظلومیت انقلاب در چهلمین سالگرد/در دنیا هیچ نظامی مانند انقلاب متکی به مردم نیستعلیرضا افشار رئیس کمیته مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در تشکل های مردمی گفت:چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی فرصتی است تا از مظلومیت انقلاب دفاع کنیم چرا که هجمه جنگ نرم دشمن وظیفه ما را سنگین تر می کند.

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛هفدهمین نشست ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور سردار علیرضا افشار رئیس کمیته مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در تشکل های مردمی و علی دارابی معاون امور استان ها  امروز(یکشنبه)  برگزار شد.

علیرضا افشار رئیس کمیته مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در تشکل های مردمی در خصوص برنامه این کمیته گفت:چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در سالی برگزار می شود که خداروشکر ملت ما با حضور خود در صحنه های مختلف در پیروزی انقلاب اسلامی ،دفاع از کشور،پیشرفت های فنی و علمی، برنامه های مختلف فرهنگی و دینی حرکت عظیمی را دنبال کردند و افتخار آفریدند.

وی ادامه داد:نقش مردم بسیار مهم بوده است حضرت امام خمینی (ره)در معماری که برای این انقلاب اسلامی قائل بودند همواره بیشترین نقش را به مردم در قالب جهاد سازندگی ،بسیج ،کمیته امداد،سواد آموزی می دادند.هر یک این نهاد ها رسالتی را بر عهده داشت که با مشارکت مردم ادامه پیدا می کرد.

رئیس کمیته مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در تشکل های مردمی  بیان کرد:در دنیا چنین نظامی که در شکل گیری حکومت، انتخابات، راهپیمایی ها قابل متکی بر مردم باشد وجود ندارد و این موضوع قابل مقایسه نیست و ما همیشه حضور مردم را می بینیم .

افشار ادامه داد:مهم این است که بتوانیم این مشارکت ها را همزمان با تجربیات گذشته ای که داریم در تهدیدات دشمن که در حوزه اقتصادی ،فرهنگی ،رسانه شکل گرفته استفاده کنیم .

وی بیان کرد:کارگروه تشکل های دینی و سازمان های مردم نهاد ستادی برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی تشکیل داده است که امیدوارم هستیم بتوانیم دستاوردها را به خوبی بیان کنیم مهم این است که مردم به توانمندی های خودشان اطلاع بیشتری داشته باشند و این خودباوری در اساتید،اندیشمندان ،دانشجویان،مراکز فنی و علمی ،اقتصادی ما روز به روز تقویت شود تا بتوانیم از توانمندی درونی کشور برای مشکلات استفاده کنیم.

افشار با بیان اینکه نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی فرصتی است تا از مظلومیت انقلاب دفاع کنیم، گفت: این هجمه جنگ نرم دشمن و جنگ رسانه ای که وجود دارد، وظیفه  ما را سنگین تر می کند و رسانه ملی به عنوان مجمع و خط مقدم مقابله با جنگ رسانه ای دنیا قرار می گیرد و اطلاع رسانی رسانه ملی حرف اول را در کشور می زند .امیدواریم از این فرصت استفاده کنیم و موفقیت و دستاورد های انقلاب را معرفی کنیم.

وی تصریح کرد:ستاد نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در تشکل های مردمی  با رهنمود های مقام معظم رهبری با دو تاکید کار خود را شروع کرده است اینکه هنرمندانه به دستاوردها بپردازیم و دوم اینکه فقط به دهه فجر متمرکز نشود و در طول سال و به تدریج این دستاورد ها بازگو شود.

افشار گفت:این ستاد زیر نظر شورای هماهنگی تبلیغات اداره می شود وشامل کمیته و کارگروه تشکل های دینی و موسسات مردم نهاد است، در واقع وظیفه داریم نقش مردم را در طول این چهل سال نشان دهیم ،توجه دارید که مردم بالاترین نقش را دارند و مشارکت مردم باعث ترس دشمن است.

انتهای پیام/

صحبتهای مهم رئیس کمیته مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی درباره مظلومیت انقلاب

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر