کد خبر: ۶۶۹۲۸۱۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸؛

ورزشکاران ایران در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ تا صبح روز هشتم، ۱۳۶ مدال کسب کرده‌اند.

اسامی مدال آوران کاروان ایران در جاکارتا

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در هفتم روز نخست بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا، کاروان ورزشی کشورمان موفق شد ۱۳۶ مدال رنگارنگ کسب کند و در جایگاه سوم جدول توزیع مدال این رقابت‌ها قرار بگیرد.

اسامی مدال آوران ایران از ابتدا تا این لحظه (صبح روز هشتم) بازی های پاراآسیایی جاکارتا به شرح زیر است:

مدال طلا:

  • شاهین ایزدیار - شنا
  • بتول جهانگیری - پرتاب وزنه کلاس F. ۳۳
  • ساره جوانمردی - تپانچه ۵۰ متر P۴
  • رقیه شجاعی - تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
  • علیرضا قلعه ناصری - پرتاب دیسک
  • یونس سیفی پور - پرتاب وزنه کلاس F۳۲
  • شاهین ایزدیار - شنا ۱۰۰ متر آزاد
  • امیر جعفری - وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم
  • عذرا مهدوی کیا - دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
  • وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
  • مهدی اولاد - ماده پرتاب وزنه کلاس F ۱۱
  • محمد رضا- احمدی پرتاب وزنه
  • ساره جوانمردی- تپانچه 10 متر
  • شاهین ایزدیار - رشته شنا ماده ۲۰۰ متر
  • فرزاد سپهوند - پرتاب دیسک
  • روح الله رستمى - وزنه برداری
  • عظیمی - پرتاب دیسک 
  • مهدی اولاد - پرتاب دیسک مردان
  • علیرضا مختاری
  • عاطفه نقوی
  • هاشمیه متقیان
  • وحید نوری - جودو
  • موسی نژاد - جودو
  • محمدرضا زندی - تیروکمان
  • شاهین ایزد یار - 110 متر قورباغه(5 طلا)
  • عارف بهاروند - پرتاب وزنه
  • مهناز امینی - پرتاب نیزه
  • الناز دارابیان - پرتاب دیسک بانوان
  • سامان پاکباز - پرتاب دیسک مردان
  • پیمان نصیری - دوی ۱۵۰۰ متر
  • حامد صلحی‌پور
  • تیم بانوان ایران -شطرنج سریع در بخش تیمی
  • تیم ملی گلبال مردان
  • سیامند رحمان
  • شاهین ایزدیار - شنا
  • عشرت کردستانی - پرتاب وزنه بانوان
  • حامد امیری
  • تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران

مدال نقره:

  • بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه جلیل باقری - پرتاب دیسک
  • هاشمیه متقیان - ماده پرتاب نیزه
  • صالح فرج زاده - پرتاب وزنه
  • یوسف یوسفی - وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
  • علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه
  • جاوید احسانی شکیب - ترتاب دیسک
  • علی الفت نیا - دوومیدانی ۲۰۰ متر
  • زهرا صالحی - پرتاب نیزه
  • اجر صفرزاده - دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲
  • نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
  • سامان پاکباز - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
  • سمیرا ارم- تپانچه 10 متر
  • قاسمی - دوی ۱۰۰ متر
  • مختاری - پرتاب دیسک 
  • زهرا نعمتی - تیروکمان
  • اسدلله عظیمی
  • فریبا زنده بودی
  • امید کریمی
  • تیم شطرنج مردان
  • تیم شطرنج بانوان
  • نادر مرادی - پاراوزنه برداری
  • مسعود حیدری - پرتاب دیسک مردان
  • مرضیه صدقی - پرتاب وزنه بانوان
  • فرشته مرادی - پرتاب وزنه بانوان
  • هرمز سیدی - پرتاب نیزه مردان
  • فاطمه برقول -شطرنج سریع در بخش انفرادی
  • تیم شطرنج‌ بانوان - بخش تیمی
  • ملیحه صفایی -شطرنج سریع
  • علی‌اکبر غریب‌شی - وزنه برداری
  • منصور پورمیرزایی
  • عبدالرضا جوکار

مدال برنز:

  • سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه
  • زهرا برناکی - پرش طول
  • حسن جانفشان - تنیس روی میز
  • حامد امیری- پرتاب دیسک
  • میثم بنی طبا - جودو ۶۰ کیلوگرم
  • رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
  • علی امیدی – دوومیدانی
  • امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
  • داودعلی قاسمی T۳– دوومیدانی ۲۰۰ متر
  • احمد اجاقلو - دوومیدانی - ۲۰۰ متر
  • عذر مهدوی کیا - پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳
  • سولماز بازرگان - پرتاب دیسک
  • مسعود حیدری - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
  • حمزه محمدی وزنه برداری
  • تیم تنیس روی میز مردان
  • امید جعفری- جودو نابینایان 
  • امید ظریف صنایعی - دوی ۱۰۰ متر مردان
  • حسین خرسند-پرتاب دیسک 
  • آرین لطفی - پرتاب دیسک مردان
  • فاطمه برقول
  • لیلا زارعزاده
  • مجید کاکوش
  • هاجر صفرزاده - دو 100 متر
  • امین عبدل‌پور - دوی ۱۵۰۰ متر
  • شهلا حدیدی - پرتاب وزنه بانوان
  • جواد حردانی - پرتاب نیزه مردان
  • تیم ملی گلبال بانوان ایران
  • مهدی محمدی -دوچرخه‌سواری
  • فریبا زنده - شطرنج سریع در بخش انفرادی
  • سامان رضی - وزنه برداری
  • محمدحسین کریمی جهان‌آبادی
  • میکائیل دیانی
  • پروین مقدم
  • یونس سیفی پور

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر