کد خبر: ۶۶۹۳۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
کد خبر : ۶۶۹۳۰۹۵

تدوین مجموعه تلویزیونی «حکایت‌های کمال» به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی همزمان با ضبط پیش می رود.

۳۰ درصد از فیلمبرداری «حکایت‌های کمال» انجام شد/ تدوین همزمان سریال ۱۵۰ قسمتیبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ قدرت الله صلح میرزایی کارگردان سریال ۱۵۰ قسمتی «حکایت‌های کمال» در ارتباط با روند تولید این مجموعه گفت: از اوایل مردادماه با ساخت دکور در شهرک سینمایی غزالی تصویربرداری این مجموعه آغاز شد. تاکنون دو ماه ضبط داشتیم که بیش از ۳۰ درصد این مجموعه تصویربرداری شده است.

وی درباره دکور این مجموعه گفت: خانه‌ها، محله‌ها و گذر‌های دهه ۴۰ در دکور این مجموعه دیده‌شده که ۹۰ دکور در شهرک سینمایی ساخته‌شده است. به همین دلیل بیشتر تصویربرداری این مجموعه در شهرک سینمایی غزالی و حدود ۲۰ درصد نیز در اطراف تهران خواهد بود.

صلح میرزایی افزود: از دوشنبه ۱۶ مرداد تدوین این مجموعه توسط محسن توکلی و شادی شایان فر آغاز شد تا هم‌زمان با ضبط، کار مراحل فنی مجموعه نیز انجام شود.

گفتنی است؛ «حکایت‌های کمال» به تهیه کنندگی محسن شایان فر اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته محمد میرکیانی است که در آن قهرمان داستان نوجوانی به نام «کمال» است. این مجموعه تلویزیونی که روایتی از دهه ۴۰ با ساختاری اپیزودیک است در سیما فیلم تولید می‌شود.

محمود پاک‌نیت، شهره لرستانی، نگار عابدی، فلور نظری، علی مسلمی، کاظم هژیرآزاد، شهرام عبدلی، سیروس میمنت، حمید ابراهیمی، اکبر سنگی و شهربانو موسوی، به همراه هنرمندان خردسال محمدرضا شیرخانلو، امیرحسین کافتاری و محمدحسین بلوکات جلوی دوربین این مجموعه رفتند. به‌تازگی نیز آرش نوذری، داریوش سلیمی، سعید پیردوست، عباس محبوب، سولماز حصاری و حمید صفایی به جمع بازیگران «حکایت‌های کمال» پیوستند.


انتهای پیام/

آخرین خبر از سریال ۱۵۰ قسمتی «حکایت‌های کمال» 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر