کد خبر: ۶۶۹۵۱۷۹
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
مدیرکل بهزیستی استان یزد؛

مدیرکل بهزیستی استان یزد گفت: وضعیت مسکن مهر معلولان در بافق طی ۱۰ روز آینده مشخص و پروژه هایی که دارای نقض است بازسازی می شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ جلیل عفتی مدیرکل بهزیستی استان یزد با اشاره به وضعیت مسکن معلولان در بافق بر لزوم بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر معلولان در این شهرستان تاکید کرد و گفت: سعی شده  با هماهنگی با بانک‌های مربوطه به اقساط معوقه به افراد آسیب دیده کمک شود.

عفتی با بیان اینکه در بازدید از ساختمان ها  علل آسیب‌های وارد شده  بررسی شده است افزود: نقض در کار از سوی پیمانکار مجموعه و صحیح بودن واگذاری زمین، از نظریه‌های کارشناسی مطرح شده در این رابطه است.

 مدیرکل بهزیستی استان ادامه داد:این آسیب‌ها طی ۱۰ روز آینده از سوی بخش خصوصی و یا پیمانکار بر طرف می‌شود و  پروژه دارای نقض بازسازی می‌شود.

محسن صدقیان معاون عمرانی استاندار یزد با تاکید بر اینکه باید آسیب‌ها شناسایی  تا از اتفاقات در آینده جلوگیری شود گفت: با بررسی کارشناسی‌های صورت گرفته می توان مشکلات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بر طرف کرد.

صادقیان افزود: آسیب‌های وارد شده باید به هر شکل ممکن بررسی شود و مقصر، خسارت‌های وارد شده را جبران کند.

بار‌ها این موضوع پیگیری و اظهار و نظر‌های متفاوتی برای علت این مشکل ارائه و قول‌هایی هم به معلولان ساکن این منازل داده شد.

برخی از معلولان ساکن این مجتمع منازل خود را بدلیل نا امن بودن تخلیه و ترک کردند.

پس ازاقدامات انجام شده در طول این مدت معاون عمرانی استاندار یزد، مدیرکل بهزیستی استان، فرماندار بافق و جمعی از کارشناسان دفتر فنی استانداری در بازدید از این مجتمع آپارتمانی آخرین نتایج را برای رفع این مشکل بررسی کردند.

اواخر خرداد ماه سال جاری ساکنان برخی از منازل مجتمع آپارتمانی ۴۰ واحدی مسکن مهریاس معلولان بافق به علت ترک خوردگی دیوار‌ها و ساختمان این منازل اقدام مسئولان برای رفع این مشکل را خواستار شدند.

انتهای پیام/ی

تلاش مسئولان برای حل مسائل و مشکلات مسکن مهر معلولان دربافق

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر