کد خبر: ۶۶۹۵۶۵۲
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷

فرماندار گناوه گفت: با تعامل و همکاری بین مسئولین و مردم مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان به حداقل رسیده است.

مشکلات بهداشتی شهرستان گناوه به حداقل رسیده استپاکنژاد در جلسه شورای سلامت بندر ریگ درگفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر , گفت: با تعامل و همکاری مردم و مسئولین شاهد تغییرات اساسی در خصوص ارتقاء شاخص‌های بهداشتی در شهرستان و بخش ریگ هستیم.

فرماندار گناوه بیان داشت: یکی از نیاز‌های مردم بندر ریگ کمبود بازارچه ماهی فروشی و میدان میوه و تره بار است که باید در دستور کار شهردار محترم قرار گیرد و امیدواریم هرچه سریع تر شاهد عملیات اجرایی آن باشیم.

رییس شورای سلامت شهرستان گناوه درگفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر , افزود: یکی از معضلاتی که در بخش ریگ از نظر بهداشتی شهروندان با آن دست به گریبان هستند، وجود نی زار‌ها است که مسئولین بخش ریگ باید با جدیت آن را پیگیری و درآینده نزدیک نتیجه آن را اعلام کنند.

بخشدار ریگ درگفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ,گفت: در حال حاضر دنبال اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت روستاییان هستیم و در این حوزه روستا‌های بخش ریگ به صورت ۱۰۰ درصد از پرونده‌های الکترونیکی برخوردار هستند.

مسعود شیرافکن با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید نگاه ویژه‌ای به امر سلامت وجود دارد گفت: چهار خانه بهداشت در روستا‌های بخش ریگ احداث شده است که این اقدام طی چندسال گذشته بی سابقه بوده است.

وی گفت: برخی از روستا‌های ما به ۸۰ تا ۱۰۰ درصد از مبلمان روستایی از نظر آسفالت , زیرسازی کوچه‌ها , پیاده رو و جدول رسیده اند.

شیرافکن تصریح کرد: در شهر ریگ هم اتفاقات خوبی افتاده و برای تکمیل ۱۰۰ درصدی مبلمان شهری شهر ریگ نیاز به دویست میلیارد ریال اعتبار است که شهر ریگ به یک شهر ایده آل برسد.

وی افزود: زمین‌هایی که در تملک ادارات با کاربری اداری هستند اگر مورد نیاز آن‌ها نیستند به ادارات دیگر واگذار کنند و در غیر این صورت نسبت به زیر سازی آن اقدام کنند.

انتهای پیام/م

کمبود بازارچه ماهی فروشی و میدان میوه و تره بار در بندر ریگ

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر