کد خبر: ۶۶۹۵۷۰۵
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۷

جمعیت هلال احمر استان قزوین درباره فرد ناشناسی که در پوشش هلال احمر از دانش آموزان تاکستان آزمایش قند خون کرده است، تکذیبیه صادر کرد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از قزوین؛ جمعیت هلال احمر استان قزوین با صدور اطلاعیه‌ای هرگونه عضویت فرد ناشناس را که در مدرسه دخترانه در تاکستان از دانش آموزان آزمایش قند خون گرفته بود در هلال احمر تکذیب کرد.

در ابن بیانیه آمده است:

به‌دنبال درج خبر آزمایش قند خون توسط فردی از مدرسه‌ای دخترانه در تاکستان در برخی خبرگزاری‌ها و شبکه‌های مجازی مبنی بر اینکه فرد مورد نظر هلال احمری بوده و در پوشش نیروی هلال احمر اقدام به این عمل کرده این موضوع با دستور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین مورد بررسی قرارگرفت و طبق بررسی‌های به عمل آمده فرد مورد نظر هیچگونه رابطه کاری و عضویتی در جمعیت هلال احمر نداشته است و هیچگونه مدرک و یا مجوزی مبنی بر ارتباط کاری با جمعیت هلال احمر ارائه ننموده است.

این فرد کاملاً خودسرانه اقدام به پوشیدن لباس هلال احمر نموده و جمعیت هلال احمر استان قزوین پس از اطلاع این موضوع اقدام به شکایت از فرد مورد نظر در مراجع ذیصلاح کرده است.

نیرو‌های هلال احمر برای مراجعه به مدارس با آموزش و پروش حتماً مکاتبه نموده و با تأیید آموزش و پرورش با رعایت تفکیک جنسیتی اقدام به اعزام نیرو‌های هلال احمری به مدارس می‌نمایند و در ضمن نیرو‌های هلال احمر ملزم به ارائه معرفی نامه معتبر از این جمعیت هستند.

انتهای پیام/

اطلاعیه هلال احمر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر