کد خبر: ۶۶۹۵۹۶۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
هاشمی رفسنجانی در اینستاگرامش نوشت:

به دنبال انتشار پیامی در صفحه توئیتر منتسب به رئیس شورای شهر تهران درباره شهردار شدنش، وی پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

من در توئیتر صفحه‌ای ندارم+ عکسبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛  ماجرای شهردار شدن محسن هاشمی رفسنجانی  مدتهاست که در رسانه‌ها و محافل رسمی و غیر رسمی مطرح است .

انتشار توئیتی منتسب به محسن هاشمی رفسنجانی رئیس پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران درباره شهردار شدنش واکنش اینستاگرامی وی را به دنبال داشت.

در توئیت فوق آمده است که بخشی از اصلاح طلبان فکر می‌کنند شهردار شدنم باعث از هم پاشیدگی شورای شهر می‌شود. برای ریاست شورا جایگزین هست اما بنا بود کسی نرود تا باب نشود. مثل حجاب بانوان است، اگر شل کنند دیگر نمی‌شود کنترل کرد.

من در توئیتر صفحه‌ای ندارم+ عکس

به دنبال این توئیت محسن هاشمی رفسنجانی در صفحه اینستاگرامی‌اش پستی منتشر کرد و ضمن رد فعالیت در توئیتر، توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

متن پست اینستاگرامی رئیس شورای شهر به شرح زیر است:

من در شبکه اجتماعی "توئیتر" حضور ندارم. در صفحه‌ای که منتسب به بنده شده فردی بصورت خودجوش بخش‌هایی از مصاحبه‌ها یا سخنرانی‌هایم را منتشر می‌کند. پیرو انتشار توئیت اخیر و تفسیر آن به اعلام آمادگی من برای شهرداری تهران، ممکن است چون سوال مصاحبه‌کننده و بخشی از پاسخ حذف شده این برداشت بوجود آمده باشد.

من در توئیتر صفحه‌ای ندارم+ عکس

انتهای پیام/

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر