کد خبر: ۶۶۹۶۰۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا؛

دور هفتم رقابت های شطرنج نابینایان وکم بینایان در بخش سریع به پایان رسید و پنج مدال رنگارنگ دیگر از آن نمایندگان کشورمان شد.

تیم شطرنج b2 و 3 بانوان قهرمان شد/کسب یک طلا سه نقره و یک برنز در مسابقات سریع شطرنج نابینایانبه گزارش خبرنگار اعزامی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در پایان دور هفتم و در گروه b1 ملیحه صفایی با 6 امتیاز و پوئئنشکنی کمتر مدال نقره را به دست آورد و در بخش تیمی شطرنجبازان کشورمان خانم ها ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی راد، با 10 امتیاز و باز هم به خاطر پوئنشکنی کمتر عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را به دست آوردند. در این گروه، نماینده اندونزی با 6 امتیاز و در بخش تیمی نیز با 10 امتیاز و تنها به خاطر پوئنشکنی بیشتر قهرمان شدند.
در گروه b2 و b3 بانوان و در بخش تیمی، خانم ها فریبا زنده بودی، فاطمه برقول و عاطفه نقوی با 9.5 امتیاز عنوان قهرمانی و مدال طلا را به دست آوردند و در بخش انفرادی، فاطمه برقول با 5 امتیاز و به خاطر پوئنشکنی کمتر به مدال نقره رسید و فریبا زنده بودی با 4.5 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت و به مدال برنز دست یافت.
در گروه b1 آقایان در بخش تیمی عنوان پنجم از آن ایران شد و در بخش انفرادی هیچ مدالی به دست نیامد.
در رقابت های گروه b2 و b3 آقایان تیم کشورمان در جایگاه چهارم قرار گرفت و در بخش انفرادی مجید باقری پنجم شد.
تیم شطرنج نابینایان کشورمان در حالی در بخش سریع سه مدال نقره به دست آورد که هر سه مدال می توانست با پوئنشکنی بیشتر تبدیل به طلا شود.
به این ترتیب رقابت های شطرنج نابینایان در دو بخش استاندارد و سریع به پایان رسید و تیم شطرنج نابینایان و کم بینایان کشورمان در دو بخش آقایان و بانوان، در مجموع موفق به کسب 4 مدال طلا، 6 نقره و 4 برنز شد.


بیشتر بخوانید : صلحی‌پور با رکوردشکنی به مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی رسید

نعیم آبادی: کره و ژاپن از اردوی اروپایی به بازی‌های پاراآسیایی آمدند

نتایج دور پنجم و ششم مسابقات سریع شطرنج بازی‌های پاراآسیایی


انتهای پیام/

آخرین اخبار بازی های پاراآسیایی جاکارتا 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر