کد خبر: ۶۶۹۷۰۴۱
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
فرمانده انتظامی استان ایلام خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: در سه روز گذشته 150 ویزای جعلی توسط پلیس گذرنامه انتظامی استان کشف و ضبط شده است.

کشف و ضبط 150 ویزای جعلی در ایلام/ فعالیت 92 گیت در مرز مهران فرمانده انتظامی استان ایلام در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 492 ویزای جعلی کشف و ضبط شده که 150 مورد آنان مربوط به سه روز گذشته است.

سردار نورعلی یاری افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون یک میلیون و پانصد هزار نفر از طریق مرز بین المللی مهران به عتبات عالیات مشرف شده اند که بیش از 6 هزار و 800 گذرنامه در پلیس گذرنامه انتظامی استان ایلام صادر شده است.

وی تصریح کرد: تعداد 92 گیت برای تردد زوار در مرز بین المللی مهران در نظر گرفته شده است تا کار کنترل گذرنامه و روادید زائران به سهولت انجام شود.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه 21 استان کشور در ایام اربعین حسینی از مرز مهران تردد خواهند داشت، تأکید کرد: زائران بدون گذرنامه و روادید به مرز مهران مراجعه کنند و مدارک قانونی خود را در شهرهای مبدأ اخذ کنند.

سردار یاری گفت: برای تسهیل در اخذ مدارک قانونی گذرنامه و روادید، دفتر کنسولگری عراق در شهر ایلام آغاز به کار کرده تا زوار بتوانند مدارک قانونی خود را در این دفتر تهیه کنند.

انتهای پیام/ب

کشف ویزای جعلی در ایلام

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر