کد خبر: ۶۶۹۷۱۳۱
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶

معاون آبخیزداری منابع طبیعی استان زنجان از روند مطلوب اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری مربوط به محل منابع مالی صندوق توسعه ملی در استان در سال 97 خبر داد.

روند مطلوب اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری در استان زنجانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، جعفر بیات معاون آبخیزداری منابع طبیعی استان زنجان  با اشاره به مراحل اجرای پروژه های بیولوژیکی که منابع مالی آن از محل صندوق توسعه ملی تامین می شود، اظهار کرد: جهت اجرای مطلوب، جلسات فنی با جنگلداران برگزار و مناطق اجرایی پس از برش عملیات بیولوژیکی با نورم هزینه های مربوطه در سطح شهرستان ها مشخص گردید و هماهنگی های لازم با اداره ترویج با هدف افزایش جلب مشارکت بهره برداران انجام گرفت.

معاون آبخیزداری منابع طبیعی استان زنجان هماهنگی معاونت فنی و آبخیزداری به منظور تهیه نقشه های رقومی با مختصات جغرافیایی در قالب شیپ فایل های مناطق اجرایی عملیات بیولوژیک و ارسال به سازمان، انتخاب پیمانکار جهت ساخت 50 دستگاه آبشخوار 4 متری، اجرای مراحل ثبت در جهت خرید بذر یونجه دیم، اجرای محل ثبت در سامانه برای خرید بذور مرتعی و ... را از اقدامات فنی این معاونت جهت اجرای عملیات پروژه های مربوط به صندوق توسعه ملی در سال جاری اعلام کرد.

بیات ادامه داد: ساخت آبشخوارها توسط پیمانکار و انتقال آن به محوطه آبخیزداری، بررسی قوه نامیه بذرهای موجود در انبار، نهایی شدن خرید بذور یونجه به میزان 4500 کیلوگرم بذر یونجه همدانی، اخذ مجوز ترک تشریفات از معاونت عمرانی استانداری و مشخص نمودن ناظرین استانی و شهرستانی و ابلاغ دستورالعمل نحوه نظارت بر پروژه ها نیز از سایر اقدامات در حوزه فنی این معاونت بوده است.

معاون آبخیزداری منابع طبیعی استان زنجان روند اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری مربوط به محل منابع مالی صندوق توسعه ملی در استان در سال 97 را مطلوب گزارش کرد.

انتهای پیام/ن

اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری در استان زنجان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر