کد خبر: ۶۶۹۷۱۸۴
گروه : گلستان » گرگان
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان از کلنگ‌زنی بیمارستان ۹۱ تختخوابی گالیکش با حضور معاون وزیر بهداشت خبرداد.

حسینی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  ازگرگان؛گفت: این بیمارستان در فضای ۳۰ هزار متری در چهار طبقه و با اعتبار ۶۵ میلیارد ریال احداث می‌شود که زمین آن را یک خیر گلستانی اهدا کرده است.
 
وی ادامه داد:  مراسم کلنگ زنی بیمارستان گالیکش با حضورمعاون پارلمانی و امور مجلس وزارت بهداشت، استاندار گلستان و نماینده مردم شرق گلستان در گالیکش برگزار شد.

وی گفت: این بیمارستان تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری می‌رسد.

گلمکانی معاون پارلمانی و امور مجلس وزارت بهداشت نیز در این مراسم گفت: بسیاری از دشمنان ایران اسلامی به دنبال ایجاد یاس و نا امیدی در بین مردم هستند و خوشحالم که با وجود قومیت های مختلف، چنین روحیه نشاط و امیدی در مردم وجود دارد و این موجبات دلگرمی دولت در پیشبرد اهداف سلامت است.

 وی ادامه داد: با وجود مشکلات در  برنامه تحول نظام سلامت، گامهای موثری در حوزه سلامت برداشته شد که از جمله مهمترین آنها حفاظت مالی از بیماران و افزایش کیفیت و دسترسی مردم به خدمات سلامت بوده است.

وی افزود: در حفاظت مالی از بیماران  دستاوردهایی از جمله کاهش پدیده زیر میزی و جلوگیری از ارجاع بیماران به بیرون از بیمارستان داشته ایم.

گلمکانی  ضمن تقدیر از خیر گلستانی گفت : حوزه سلامت حوزه بزرگ و وسیعی دارد که همواره نیازمند کمک خیرین و معتمدان دارد و باید از ظرفیت و توان  آنها در بخش درمان  در گلستان  استفاده شود.


انتهای پیام /ع
 
 

بیمارستان ۹۱ تختوابی گالیکش کلنگ‌زنی شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر