کد خبر: ۶۶۹۷۱۹۳
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
مدیرکل بنیاد مسکن گیلان:

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان از آغاز طرح آمارگیری روستایی در ۳۶۸ روستای این استان خبرداد و گفت: در این طرح اطلاعات ۸ هزار و ۷۱۷ مسکن روستایی گیلان ثبت می‌شود.

طرح آمارگیری روستایی در ۳۶۸ روستای گیلان آغاز شدبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ؛ محمد اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان  پیش از ظهر شنبه در حاشیه آغاز طرح آمارگیری روستایی در گیلان در جمع خبرنگاران گفت: طرح آمارگیری روستایی از امروز به مدت یک ماه تا ۲۱ آبان ماه سال جاری در ۳۶۸ روستای استان گیلان اجرا می‌شود.

اکبرزاده افزود: در قالب این طرح ویژگی‌های هشت هزار و ۷۱۷ مسکن روستایی از نظر نوع سازه ساختمان، زیربنا، مساحت، نوع مصالح ساختمانی، میزان مقاومت یا غیرمقاوم بودن براساس فرم‌های از پیش طراحی شده آمارگیری و ثبت می‌شود.

وی به برخی مزایای اجرای این طرح اشاره و تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح بررسی نقش مقاوم سازی در روستا‌ها و آگاهی از نوع ساخت و ساز‌ها در این مناطق است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به حضور ۲۲ مامور سرشماری در قالب گروه‌های چند نفره، مطرح کرد: بعد از پایان آمارگیری تمامی اطلاعات جمع آوری شده به بنیاد مسکن کشور ارسال می‌شود تا در راستای برنامه ریزی توسعه روستایی در اختیار دستگاه‌های اجرایی ذیربط و مراکز آموزش عالی قرار گیرد.

انتهای پیام/ف

آغاز طرح آمارگیری روستایی در ۳۶۸ روستای گیلان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر