کد خبر: ۶۶۹۷۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲

سید مجتبی حسینی معاون امور هنری گفت:هنر معلمان هنرستان ها بسیار اهمیت دارد از این رو حق و حقوق معلمان باید افزایش یابد.

تاکید معاون امور هنری بر افزایش حقوق معلمان هنرستانبه گزارشگروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دومین نشست هم اندیشی بزرگداشت صدسالگی هنرستان موسیقی تهران با حضور سید مجتبی حسینی معاون امور هنری، محمد اله یاری مدیرکل دفترآموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری، جمعی از مدیران، استادان و هنرمندان فارغ التحصیل هنرستان ها و اعضای شورای سیاستگذاری در سالن جلسات معاونت هنری برگزار شد.

ابتدا محمد اله یاری مدیرکل دفترآموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری گزارشی از فعالیت های انجام شده برای برگزاری جشن صدمین سال تاسیس هنرستان موسیقی و همچنین برنامه های آینده ارائه کرد.

معاون امور هنری در این هم اندیشی گفت: قدر آموزش و آموزش هنر را چنانکه شایسته است ندانسته ایم و  تکریم هنرستان یادآور یک تاریخ باشکوه است و گذشته را چراغ راه آینده، تنها مسیر باعزتی است که می توان برای رسیدن به آینده ای روشن، پیش گرفت از این رو هنر معلمان هنرستان ها بسیار اهمیت دارد و سعی می شود حق و حقوق معلمان افزایش یابد.

در ادامه هنرمندان، استادان و مدیران حاضر در نشست با بیان خاطرات خود از هنرستان ها و ارائه دیدگاههای خود، مسائل و مشکلات حوزه آموزش هنر، پیشنهاداتی برای صدمین سال تاسیس این هنرستان ارائه کردند.

علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی، احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، امیر اشرف آریان پور پژوهشگر، موسیقی دان و فارغ التحصیل از هنرستان موسیقی، حسن ریاحی آهنگساز و موسیقیدان، مجید انتظامی آهنگساز و مدرس، شهلا میلانی مدرس موسیقی کلاسیک غربی و فولکلوریک ایرانی، محمد مظفری اولین مدیرکل دفترآموزش پس ازانقلاب اسلامی، حسن سهرابی نماینده بنیاد رودکی، وحید قاسمی مشاور طراحی و توسعه معاونت هنری، مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت امورهنری، احسان آقایی، علی تقی پور و همکاران دفتر آموزش در این جلسه حضور داشتند.

در پایان جلسه احکام اعضای شورای سیاستگذاری بزرگداشت صد سالگی هنرستان موسیقی تهران از سوی معاون امور هنری به اعضای شورا تقدیم شد.

برنامه صدسالگی هنرستان موسیقی تهران، هفته دوم آذر ماه امسال برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

صحبت های مهم معاون امور هنری بر افزایش حقوق معلمان هنرستان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر