کد خبر: ۶۷۱۳۱۱۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
کد خبر : ۶۷۱۳۱۱۰
معاون اول رئیس جمهور مطرح کرد؛

با برگشت مرحله دوم تحریم‌ها هیچ اتفاقی نمی‌افتد/ امروز بی‌سابقه‌ترین ذخایر اسکناس در جمهوری اسلامی را داریم/ با اقتدار می‌گوییم آمریکا نمی‌تواند شعار توقف فروش نفت ایران را عملی کند

صادرات نفتکان نباید از یک میلیون بشکه کمتر شود/نفت ایران هیچ جایگزینی ندارد/ امروز بی سابقه‌ترین ذخایر اسکناس در جمهوری اسلامی را داریمجهانگیری گفت: با اقتدار تأکید می‌کنیم آمریکا قادر نخواهد بود این شعاری‌ که فروش نفت ایران را متوقف می‌کنیم عملی کند.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمانگروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در مراسم سالروز تاسیس بیمه سلامت که در سالن همایش های رازی برگزار شد، ضمن عرض تسلیت ایام اربعین گفت: امیدواریم خداوند به همه ما این توفیق را عنایت کند که راه با عزتی که سرور و سالار شهیدان ایجاد کردند سر لوحه کارمان قرار دهیم.

وی ادامه‌ داد: ملت ایران به فضل الهی در تاریخ خود جز شیفتگان سیدالشهدا بوده و با تکیه بر این راه، کارهایی بسیار بزرگی چون انقلاب اسلامی را انجام داده اند ‌و امروز بیش از همه ایرانیان با شرکت در راهپیمایی اربعین وحدت ملت های مسلمان را به نمایش می گذارند و چنین حرکتی در دنیا بی نظیر است.

جهانگیری گفت: در راهپیمایی اربعین‌ خدمات‌ خوبی به زائران داده می‌شود، هر چند نواقصی‌ وجود دارد اما انصاف نیست که نقاط مثبت را نادیده بگیریم‌؛ در ایام حج سازمان بزرگ حج و زیارت که در نقاط مختلف کشور حضور دارند کاروان‌های عظیمی درست کرده‌ایم و در هر کاروان 150 نفر قبل از اعزام ثبت نام می‌کنند و می‌توان برای اعزام برنامه‌ریزی کرد تا زائران بتوانند اعمالشان‌ را به خوبی انجام دهند.

معاون اول رئیس جمهور اظهار کرد: در زمان کوتاهی در ایام راهپیمایی اربعین حداقل 2 میلیون نفر تاکنون‌ ویزا گرفته‌اند که در این مراسم پر شکوه شرکت کنند، همین که این 2 میلیون نفر را سازماندهی‌ کنیم و از نظر جسمی مراقب سلامت آنها باشیم و تغذیه آنها را تأمین کنیم نشان دهنده خدمات سازمان‌هایی چون وزارت بهداشت است.

مجموعه کارهایی که برای خدمت‌رسانی به زوار‌ اربعین انجام شد در دنیا بی سابقه است

وی افزود: در خدمت‌رسانی به این حجم زائر نواقصی به وجود آمد که بیشتر آن به دلیل شوق به خدمت بوده است؛ به عنوان مثال دستگاهی‌ یکدفعه‌ می‌گوید بیاییم ارز به زوار‌ بدهیم و به جای دلار آمریکا که بهتر است آن را به زبان نیاوریم چراکه استکباری‌ است؛ پول عراق را به زائران بدهیم و این را در نظر نگرفتند که باید پیش از این باجه‌های بانکی ایجاد می‌شد و این خدمت نیاز به ماه‌ها مذاکره داشت؛ همچنین نیاز بود کشور مقصد تمهیدات لازم را در نظر بگیرد که نیاز به مذاکرات بیشتری بود.

جهانگیری تصریح کرد: مجموعه کارهایی که برای خدمت‌رسانی به زوار‌ انجام شد در دنیا بی سابقه است، من خود اربعین به نجف می‌روم و در راهپیمایی اربعین شرکت می‌کنم تا از نزدیک مسائل را لمس کنم؛ همچنین در این مراسم شرکت داشته باشم.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: وقتی 2 میلیون نفر جمعیت از یک کشور به کشور دیگری سفر می‌کنند و دولت و کشور مقصد به خوبی از آنها میزبانی می‌کند وقتی مقامی به آن کشور سفر می‌‌کند باید با زبان احترام از آن کشور تشکر کند؛ چراکه به این جمعیت کثیر این چنین خدمت‌رسانی می‌کند.

آمریکایی‌ها تلاش کردند مردم ایران در حوزه دارو و درمان دچار مشکل شوند

جهانگیری در ادامه با اشاره به تهدیدهای‌ آمریکا در اعمال تحریم‌های جدید در 13 آبان گفت: به جز اربعین در مقطع خاص تاریخی دیگری قرار گرفته‌ایم و آمریکایی‌ها اعلام کرده‌اند که در هفته دیگر مرحله دوم تحریم‌ها اعمال می‌شود؛ آمریکایی‌ها کار ظالمانه‌ای بر خلاف حقوق بین‌الملل انجام داده‌اند و از توافقی که خیلی برای آن کار کردیم و از سال 82 شروع شده بود و 10 سال زمان صرف آن شده بود.

وی افزود: در این دولت 18 ماه مذاکره و نشست خبری جدی برای انعقاد آن شکل گرفته بود و وزرای‌ 7 کشور با تیم‌های مذاکره‌کننده 18 روز شبانه‌روز مذاکره کردند که بتوانند به توافق برسند آقایی در آمریکا رأی آورده است و یکدفعه‌ اعلام می‌کند که این توافق را قبول نداریم و تحریم‌ها را اعمال می‌کنیم.

معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: آمریکایی‌ها به دروغ می‌گویند هدف ما دولت و حکومت ایران است؛ اما هدفشان‌ تمام مدت این بوده است که ملت ایران تحت فشار قرار گیرد.

جهانگیری با اشاره به تحریم‌های ظالمانه آمریکا در حوزه دارو و درمان اظهار کرد: یکی از بخش‌هایی که شامل تحریم نمی‌شود حوزه دارو و درمان است؛ البته ما نباید مردم را نگران کنیم اما هیچ وقت هم به مردم دروغ نمی‌گوییم و آنچه می‌گوییم صادقانه است با این حال آمریکایی‌ها تلاش کردند تا مردم در حوزه دارو و درمان دچار مشکل شوند.

تلاش آمریکایی‌ها برای توقف فروش نفت ایران

وی ادامه داد: افزون بر دارو و درمان آمریکا کالاهای اساسی و موادغذایی‌ که حتی در جنگ‌ها نیز شامل تحریم نمی‌شود مشمول تحریم قرار دادند یا کاری کردند که ما نتوانیم پول کالاهای اساسی را جابجا‌ کنیم.

جهانگیری با اشاره به تلاش آمریکایی‌ها برای توقف فروش نفت ایران تصریح کرد: آنها خیلی مانور دادند که فروش نفت ایران را در ماه نوامبر صفر کنند اما دیدند دولت‌ها مقاومت می‌کنند و می‌گویند ما طرف برجام هستیم و دولت‌های قدرتمندی‌ مانند روسیه، هند و چنین که با ایران تعامل دارند و کشورهای همسایه ما در منطقه و کشورهای آسیایی که با مردم ایران و دولت‌ها ارتباط خوبی دارند حامی کشورمان هستند؛ چراکه می‌بینند ایران همیشه به تعهدات خود پایبند بوده است.

معاون اول رئیس جمهور گفت: آمریکا زمانی که دید دولت‌ها از ایران حمایت می‌کنند به جای اینکه خود را درگیر دولت‌ها کند شرکت‌های خصوصی را تحت فشار قرار داد و اعلام کرد اگر شرکتی‌ با ایران کار کند ما آن شرکت را تحریم می‌‌کنیم و طبیعی است که این شرکت‌ها بر اساس منافع خود تصمیم می‌گیرند.

جهانگیری تأکید کرد: با اقتدار تأکید می‌کنیم آمریکا قادر نخواهد بود این شعاری‌ که فروش نفت ایران را متوقف می‌کنیم، عملی کند.

نفت ایران هیچ جایگزینی ندارد

وی افزود: ما بیش از 2 میلیون بشکه نفت صادر می‌کردیم که اکنون چند هزار بشکه‌ای صادراتمان‌ کم شده است اما نباید صادرات نفت ما از یک میلیون بشکه کمتر شود؛ هر چند که برخی اوقات با بلندپروازی‌ می‌گفتیم نباید صادرات کمتر از یک و نیم میلیون بشکه شود.

جهانگیری افزود: این دروغی است که آمریکایی‌ها می‌گویند نفت بقیه کشورها مانند عربستان را جایگزین نفت ایران می‌کنیم، نفت ایران هیچ جایگزینی ندارد و ما از بزرگان تولیدکننده نفت دنیا هستیم، در سال‌های قبل نفت را 30 دلار می‌فروختیم و اکنون قیمت نفت به حدود 80 دلار رسیده است.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: با وجود این فضاسازی‌ها فکر می‌کنیم که یک میلیون بشکه نفت بتوانیم صادر کنیم و با بشکه‌ای 80 دلار می‌توانیم صادرات خوبی داشته باشیم و نیازمان‌ را تأمین کنیم.

وی با اشاره به دروغ آمریکایی‌ها در مورد درآمد ایران از بر‌جام اظهار کرد: آمریکایی‌ها به دروغ می‌گویند که در برجام‌ 150 میلیارد دلار در اختیار ایران قرار گرفته است در حالیکه این پول خودمان بوده است که به ناحق حبس شده بود و حالا منت سرمان می‌گذارند که با برجام 150 میلیارد دلار نصیب ایران شده است.

بالای 100 میلیارد دلار ذخایر ارزی داریم

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه این رقم 150 میلیارد دلار نبوده است، گفت: آمریکایی‌ها برای اینکه به سایر کشورهای دنیا دروغ بگویند و آنها را قانع کنند می‌گویند این رقم 150 میلیارد دلار بوده است ما نه آن زمان که این پول‌ها بلوکه شده بود می‌توانستیم از آنها استفاده کنیم و نه اکنون می‌توانیم از آن استفاده کنیم.

جهانگیری با تأکید بر اینکه ذخایر ارزی خوبی داریم، گفت: ما بالای 100 میلیارد دلار ذخایر ارزی داریم، هر چند که در برخی مقاطع برای ذخایر اسکناس با محدودیت‌ مواجه شده بودیم اما امروز بی سابقه‌ترین ذخایر اسکناس در جمهوری اسلامی وجود دارد و در این چند ماه طوری خودمان را تجهیز کرده‌ایم که آمریکایی‌ها حتی فکرش را هم نمی‌توانند بکنند.

وی در ادامه با اشاره به سه و نیم میلیارد دلاری که برای تأمین دارو و تجهیزات پزشکی تخصیص پیدا کرده بود، گفت: به همت شما در حوزه سلامت بخش عمده داروی کشور تأمین می‌شود و سه و نیم میلیارد دلار به دارو و تجهیزات پزشکی تخصیص پیدا کرد و تاکنون بخش عمده آن پرداخت شده و بخش باقی مانده نیز باید هر چه زودتر پرداخت شود.

آمریکایی ها بدانند تنها راه برخورد با ایران تعامل، گفت‌وگو و استدلال منطقی‌ است

معاون اول رئیس جمهور افزود: در کالاهای اساسی 13 میلیارد دلار ارز اختصاص پیدا کرد و اگر نیاز باشد بیش از اینها نیز اختصاص پیدا می‌کند و به منظور تأمین این کالاها با شناختی که از بخش خصوصی و تولید داریم می‌گویم اگر همه شرکت‌های خصوصی به صحنه بیایند دولت نیز در صحنه خواهد بود و نیاز کشور تأمین می‌شود.

جهانگیری با بیان اینکه آمریکایی‌ها روزشمار‌ تحریم‌های 13 آبان را در پایگاه‌های اینترنتی کاخ سفید شروع کرده‌اند، گفت: تأکید می‌کنم مردم بدانند هیچ اتفاق جدیدی در 13 آبان رخ نخواهد داد و همه اتفاقات در سه تا چهار ماه گذشته رخ داده است.

معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: آمریکا نمی‌تواند فروش نفت ایران را متوقف کند، زیرا ایران کشوری بزرگ با 10 کشور همسایه است که هر کدام دروازه‌ای بزرگ برای ایران محسوب می‌شود آنها باید بدانند که تنها راه برخورد با ایران تعامل، گفت‌وگو و استدلال منطقی‌ است.

وی افزود: اینها بروند تاریخ ایران را مطالعه کنند و ببینند که ایرانی‌ها چطور در طول تاریخ با زورگویی برخورد کرده‌اند و ما نیز در این شرایط باید تمام تلاشمان را بکنیم و اگر هر کس فکر کند که آبرویش مهم است و برای حفظ آبرویش‌ تلاش کند و در نهایت آبروی همه ما فدای آبروی همه ملت ایران و برای حفظ آبروی ملت ایران همه مسئولان باید زیر بار مسئولیت‌ برویم‌.

طرح تحول نظام سلامت دستاوردهای‌ بی نظیری در کشور داشته است

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه در شرایط کنونی مردم‌ به حوزه سلامت نیاز دارند، گفت: یکی از افتخارات دولت حوزه سلامت است و هدف ما از اجرای طرح تحول نظام سلامت کاهش مشکلات مردم بود و مهمترین‌ پیام این طرح آن بود که وقتی مردم بیمار می‌شوند در آن روز سخت دولت فکری کرده باشد تا مردم دچار بحران نشوند و با آرامش از مشکلات بیماری‌ عبور کنند کار دولت نیز همین است که به فکر روزهای‌ سخت باشد.

وی ادامه داد: مهمترین‌ پیام بیمه چتر حمایتی آن است و امیدوارم هیچکس‌ روزی نرسد که خانه‌اش آتش بگیرد و سیل و زلزله‌ای اتفاق نیفتد‌ اما بالاخره‌ این رخدادها‌ پیش می‌آید و باید به فکر آنها بود.

جهانگیری‌ با تأکید بر اینکه طرح تحول نظام سلامت دستاوردهای‌ بی نظیری در کشور داشته است، اظهار کرد: سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی‌ها در طرح تحول نظام سلامت خوب بوده است البته این به معنای نبود نواقص نیست.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: یکی از نکات مهم پس از تصمیم‌گیری‌های خوب این است که بتوان با اجرای خوب این تصمیم‌گیری‌ها را به سرمنزل‌ مقصود رساند؛ گاهی تصمیم‌گیری‌های خوبی می‌شود اما متأسفانه تصمیم‌ها به خوبی اجرا نمی‌شود.

وی افزود: خوشبختانه ما در دولت وزیر پای کار، دلسوز، وقت گذار و عاشق مردم داریم که با یک تیم خوب در سراسر کشور طرح تحول نظام سلامت را اجرا کردند و آن را تا به اینجا پیش بردند؛ در دولت هشت برنامه برای اجرای طرح تحول نظام سلامت تصویب شد که از جمله نتایج آن می‌توان به نوسازی بیمارستان‌ها، افزایش تخت‌های بیمارستانی، توزیع پزشکان در مناطق دور افتاده و محروم، تجهیز خانه‌های بهداشت و ارتقاء بهداشت و درمان در حاشیه شهرها اشاره کرد که همه این خدمات وسیع به خوبی اجرا شد.

تامین بودجه طرح تحول سلامت در اولویت‌ دولت، مجلس و نظام است

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به درخواست‌ها برای افزایش بودجه طرح تحول نظام سلامت، اظهار کرد: بودجه کشور منابعش‌ مشخص است و ما می‌توانیم‌ بگوییم‌ بودجه سلامت هر چه دکتر هاشمی گفتند همان شود و آن را تأمین و پرداخت کنیم اما وقتی از اینجا رفتیم باید بخشی از بودجه آموزش و پرورش یا دانشگاه‌ها را کم کنیم و به طور کلی بودجه هر بخش را که بخواهیم کم کنیم بخش دیگری دچار مشکل می‌شود.

وی افزود: دولت باید منابع بودجه را بر اساس اولویت‌های اول تخصیص دهد و با تأکیدات‌ مقام معظم رهبری، رئیس جمهور، نمایندگان مجلس و مراجع عظام‌ طرح تحول نظام سلامت نیاز کشور است و همه یک صدا می‌گویند که طرح تحول نظام سلامت اولویت‌ کشور است.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: من فکر می‌کنم با همه محدودیت‌ها بودجه طرح تحول نظام سلامت تأمین شود این را هم باید بگویم که دکتر هاشمی وقتی دولت را با زبان شیرین نقد می‌کند طوری که ما به هم نمی‌ریزیم‌ اما برخی بسیار تلخ دولت را نقد می‌کنند.

جهانگیری خطاب به دست‌اندرکاران‌ حوزه سلامت‌ که ماه‌هاست مطالبات آنها به تأخیر افتاده است، گفت: از پزشکان، بیمارستان‌ها، داروسازان‌ و تمام کسانی که در حوزه سلامت چندین ماه است مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند خواهش می‌کنیم با ما همکاری کنند ما اطمینان داریم که از این روزهای سخت عبور خواهیم کرد.

معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: من از طرف دولت اطمینان می‌دهم که طرح تحول نظام سلامت و تأمین بودجه آن در اولویت‌ دولت، مجلس و نظام قرار دارد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۷۹
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
اقا این اسکناس ها در اختیار شما است و تا کنون بهره ای از ان به ملت نرسیده ...از گرانی بیداد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
بنده ۲۶ سالمه هیچ شغلی ندارم چند وقت رفتم کارگری کردم اما برام سنگین بود چون بدنم ضعیفه.الان با ی پول ناچیز ۲ تا گوساله گرفتم که پروار کنم و بفروشم اما اینقدر قیمت غذاش گرونه ک نمیصرفه نگه داری کنم.دنبال کار تو مغازه و...توی شهر گشتم ولی وضعیت اینقدر خرابه کسی شاگرد هم نمیخاد.الان واقعا نمیدونم چکار کنم هر وقت تو خونه غذا هم میخورم شرمنده پدرم میشم.نمیدونم این وضعیت تا کی طول میکشه و از کسی هم انتظاری ندارم.ولی مقصر اصلی همین دولته.به خدا اون دنیا از هیچ کدومشون نمیگذرم.
حقیقت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
همه چیز غیر از کرایه تاکسی چهار برابر شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
☻☻☻☻☻
دیگه باید چه بلایی سر مردم بیاد
هی زندگیا روز به روز سخت تر میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
تورو خدا فقط یک ساعت نه بیشتر از اون بیرون بیاین،مثل مردم عادی به بازار سر بزنید با حداقل حقوق،ببینم بازم این حرفارو میزنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
حقوق ودریافتی و درامد خانوار ایرانی را برسون به معادل کشورهای همسایه سوخت هم ببر بالا تاقاچاف هم نشه شما همه تون فقط نفت و قیمت نفت ارزونترین را میبینید توریستی که یکماه تو ایران کار کنه پولش را بزاره جیبس نگاهش را هم به پمپ بنزین نمیکنه که بخاد براش بنزین زدن دوست داشتنی و تفریح باشه چون جای دیگه حقوق گرفته میاد بین فقرا خرج کنه اینطور میشه
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
بله هیچ اتفاقی نمی افتد البته برای شما نه برای مردم بیچاره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
هر هفته جنس ها داره گرون می شه

به فکر چاره باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
هر هفته جنس ها داره گرون می شه

به فکر چاره باشید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
وقتی شما اینجوری فرمایش میکنی تن من میلرزه . نگو بابا تورو خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
پس چرا وضع اینه گرونی
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
تاکی شرمنده خانوده ام باشم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
مردم را دریابند جرا چرا اینقدر گرونی چرا .......................چرا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
قدرت خرید میوه را نداریم تا کی ؟؟؟هر روز فقیر تر میشیم.همیشه باید شرمنده زن وبچه هامون باشیم با این درآمد کم وناچیز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
شما که اینقدر با صراحت میگی هیچی نمیشه پس چرا نمیتونی تورم مهار کنی پس نفرمایید چون فشارش مال ملت بیچارست
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
آقای جهانگیری یادتان هست وعده دلار 4200 به مردم دادید و همان دلار را به قیمت 19000 تومان رساندید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
اقای جهانگیری هیچ اتفاقی نیفتاده وهیچ اتفاقی هم نخواهد افتاد جز گرانی . ربع گوجه 4 تومانی 15تومان دلار 4تومان 15تومان مهم نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
تا کی گرونی .فقر. و بدبختی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
جوان ها چطوری ازدواج کنن با این گرونی من در حسرت یه کربلا موندم هر چند دعوته سیدالشهداست ولی باید پولش رو جور کنی دیگه تازه من تنها نمیتونم برم باید با پدر و مادرم برم و باید پول اونا رو هم تامین کنم خدایا ظهور امام زمان رو برسون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
جوان ها چطوری ازدواج کنن با این گرونی من در حسرت یه کربلا موندم هر چند دعوته سیدالشهداست ولی باید پولش رو جور کنی دیگه تازه من تنها نمیتونم برم باید با پدر و مادرم برم و باید پول اونا رو هم تامین کنم خدایا ظهور امام زمان رو برسون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خدایا ظهور امام زمان رو برسون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
جوان ها چطوری ازدواج کنن با این گرونی ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
دلار باز چرا رفت بالا حقوقامون اضافه نشده ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
.تازه سه سال وهرسال تورم 300 درصدی درراهه. علی برکت الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
من ازدواج کرده ام ولی درآمد کمی دارم اگر یارانه پدرم حذف شود تکلیف من و امسال من چیست ؟؟؟؟ من سهمم را چطوری از پدرم جدا کنم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
هرچه زودتر تمام قیمتهایی که بالا بردید ،راپایین بیارید وحداقل به قیمت اسفند سال قبل؟؟!!!""
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
ما مردم خواستار کاهش قیمت ها تمام اجناس و کالا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
هرچه زودتر تمام قیمتهایی که بالا بردید ،راپایین بیارید وحداقل به قیمت اسفند سال قبل؟؟!!!""
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کو ؟
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
نمی دانم چرا آقای معاون حرفی می زند برعکس می شود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
من که کارمند بانکم زیر بار گرونی کمر شکوندم چه برسه به اون مردمی که آهی در بساط ندارن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
بازشکرخدا بشماها وام مسکن ووام خودرو میدن.شکرکن. بخدا پسرم متولد 66 لیسانس داره مدرک تخصص داره .خودم جانیاز 25 درصدم .ولی پسرم بیکاره هنوز نه خونه نه ازدواج. داره پیرمیشه..چون دربنیادشهید کسی رو ندارم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
نگید اسکناس بگید بیشترین و بدترین وضعیت نقدینگی را داریم که اقتصاد کشور ا از پا در اورده است و ما دست رو ی دست گذاشتیم و نه تنها کاری نمی کنیم بلکه به ازدیاد نقدینگی کمک می کنیم
سلیمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
اقای جهانگیری ، مردم توان خریدشون از دست دادن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
#کاهش قیمت اجناس و کالا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
البته برای اقای جهانگیری و امثال ایشان هیچ اتفاقی نمیفتد چون اصلا تاثیری بر زندگیشون نداره فقط این ما ملت بدبخت بیچاره هستیم که مرگمون فرا میرسه .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
یک بار هم که شده خبرخوب ارزون شدن اجناس رو به ما بدید
فریبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
تاکی شرمنده خانوده ام باشم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خدا خودش کمک کنه امیدی به مسئولان نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
اینا نمیدونند بازار چه خبره !!!

اونوقت میخوای خبر از قیمتا داشته باشن ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
بله برا شما و اون حقوق بگیران نجومی هیچ اتفاقی نمیفته.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
ملت شریف ایران همت کنند اجناس و کالاهای گران را نخرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
تا کی؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
تا کی؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
دلار 17000 هزار شده
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
گرانی تورم400%درصدی توهرسال بیکاری وهزاربدبختی دیگر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
مرگ بر گرونی مرگ بر آمریکا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
سلام ..بباید نظارت وکنترل بشه برای قیمت ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
با برگشت مرحله دوم تحریم‌ها هیچ اتفاقی نمی‌افتد

مردم بیچاره هستن که دارن روز به روز داغون تر میشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
به فکر مردم بدبخت هم باشید زیربار مشکلات وگرونی دارند له میشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
میتونی حس کنی حال مردی رو که تو فصل میوهای رنگارنگ پاییزی نمی تونه یک کیلو میوه ببره خونه
جهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خدا کنه برای یک بار هم که شده صداقت باشه
پاسخ ها
عبدالله
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
یعنی از عاقبت خشم خدا هراسی ندارند
آبان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
دستگاه قضایی باید پیگیر این موضوع باشند باتشکر
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
وضع اشفته بازار و این گرانی عجیب و غریب رو به مردم بده که این گرانی همه ملت رو فرستاده زیر خط فقر
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
دیگه از همه چیز نا امید شدیم ...
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
دیگه از همه چیز نا امید شدیم ...
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
#فقط صداقت
Farhad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
یه سری هم به بازار بزنی بد نیست آقای جهانگیری مردم عمل میخوان نه شعار
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
من که تا بدونم همه چیز گرون شده دیگه هیچی نمیخرم.

تا کی باید تحمل کنیم ///
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
تا چند روز دیگه معلوم میشه جناب جهانگیری؟ خدا کنه فقط خدا کنه مثل قیمت دلار دادنتون نباشه
ناشناس
|
Norway
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
جناب جهانگیر پس چرا همه چیز گرون شده ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
همه چیز بی سابقه است حتی نرخ تورم اعلامی با تورمی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
امیدوارم مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم بر طرف شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
یه سر برو بازار یه خریدی بکن ببین قیمتا چه جوریه ؟! البته خرید هم کنی باز میگی ارزونه ! چون درامد نجومیه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
بره بازار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
یه سر برو بازار یه خریدی بکن ببین قیمتا چه جوریه ؟! البته خرید هم کنی باز میگی ارزونه ! چون درامد نجومیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
فقط حرف زدن کافی نیست باید به آن عمل کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
فقط حرف زدن کافی نیست باید به آن عمل کرد
عماد
|
-
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
باید اقدام عملی صورت بگیره
ناشناس
|
Spain
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
چرا داریم له میشیم تا کی آخه
ناشناس
|
Sweden
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کاهش قیمت ها باید رفع و بررسی بشه
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کنترل نداره قیمت ها چرا
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خدایا کی به داد ما میرسی
ناشناس
|
Czech Republic
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
چرا قیمت کالاها رو بالابردند بالا لطفا شدیدا کنترل شود.
ناشناس
|
Singapore
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
لطفا به مشکلات مردم رسیدگی کنید.رکود اقتصادی،گرانی اقلام ضروری
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
گرونی کمر همه رو شکسته.دیگه طاقت این زندگی رو ندارم.خدایا................
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
شما که در آلمان هستی !!!!☻☻☻☻
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
مشکل مردم گرونی و نبود توان مالیه
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر