کد خبر: ۶۷۲۱۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
معاون مسافری راه‌آهن در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

موسوی گفت: 26 رام قطار فوق‌العاده و 13 هزار و 500 نفر صندلی برای روزهای پایانی ماه صفر برای زوار امام رضا (ع) در نظر گرفته شده است.

26 رام قطار فوق‌العاده در مسیرهای پر تردد مشهد در روزهای پایانی صفرمیرحسن‌ موسوی‌ معاون مسافری راه‌آهن در گفت‌وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،با بیان اینکه برای روزهای پایانی ماه صفر 26 رام قطار فوق‌العاده به جز قطارهای برنامه‌ای در نظر گرفته‌ایم ،گفت: به دلیل آن که در روزهای پایانی ماه صفر تقاضا برای زیارت امام رضا (ع) افزایش می‌یابد شرکت راه‌آهن 26 رام قطار فوق‌العاده برای مسیرهای پر تردد از جمله تهران – مشهد، تبریز – مشهد و بالعکس‌ در نظر گرفته است.

وی افزود: این قطارها‌ علاوه بر قطارهای برنامه‌ای است که معمولاً در این مسیر وجود دارد و برای جلوگیری از ازدحام مسافران در این مسیر و سهولت‌ برگشت زوار‌ امام رضا (ع) این برنامه فوق‌العاده را در نظر گرفته‌ایم.

موسوی تأکید کرد: 13 هزار و 500 نفر صندلی برای قطارهای‌ فوق‌العاده ایجاد شده است.

معاون مسافری راه‌آهن تأکید کرد: شرکت راه‌آهن و شرکت‌های حمل و نقل ریلی هر آن چه که در توان خود دارند در ایام پایانی ماه صفر و ایام اربعین‌ بکار گرفته اند تا مشکلی برای زائران در این روزها ایجاد نشود.

وی درباره ایام اربعین نیز گفت: در ایام اربعین‌ 210 رام قطار فوق‌العاده پیش‌بینی کرده بودیم و در چند روز پایانی نیز 5 رام قطار تهران – کرمانشاه‌ نیز به این مسیر اضافه کردیم.

موسوی تأکید کرد: برای جلوگیری و سهولت مسافران اربعین نیز قطارهای فوق‌العاده و قطارهای ترکیبی و هر آنچه که شرکت راه‌آهن در اختیار داشت به کار گرفته شد و خوشبختانه مشکلی نیز در این ایام برای مسافران ایجاد نشد.

انتهای پیام/

بیش از 210 قطار فوق‌العاده در ایام اربعین به کار گرفته شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر