کد خبر: ۶۷۲۲۶۴۲
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
مدیرکل دفتر حقوقی دانشگاه پیام نور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

ابافت گفت: دانشگاه پیام نور به هیچ وجه قصد تعدیل نیرو ندارد، اما به‌کارگیری نیروی انسانی جدید با مقررات قانونی نیز امکان پذیر نیست.

دانشگاه پیام نور به هیچ وجه قصد تعدیل نیروهای خود را نداردرسول ابافت مدیرکل دفتر حقوقی دانشگاه پیام نور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه  این دانشگاه  با تمامی مراکز و واحدهای آن در سراسر کشور به لحاظ حقوقی یک شخصیت حقوقی واحد است، افزود: در سامانه ابلاغ الکترونیکی (ثنا) قوه قضائیه تنها یک شناسه برای دانشگاه پیام نور درنظر گرفته شده است و کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور در تمامی مسائل حقوقی با دفتر حقوقی در سازمان مرکزی هماهنگ هستند.

وی ‌اظهار داشت: هرگونه طرح دعوی حقوقی و یا پاسخگویی به دعاوی در مراکز و واحدهای دانشگاه ضمن هماهنگی با سازمان مرکزی انجام می شود.

ابافت در ادامه در مورد بکارگیری نیرو در دانشگاه پیام نور گفت: این دانشگاه به هیچ وجه قصد تعدیل نیروهای خود را ندارد اما بکارگیری نیروی انسانی جدید با مقررات و ضوابط قانونی نیز امکان پذیر نیست.

مدیرکل دفتر حقوقی دانشگاه پیام نور با اشاره به مقررات مربوط به استفاده از مرخصی زایمان گفت: طبق قوانین و مقررات موجود، برخورداری از مزایای مرخصی زایمان نسبت به 6 ماه اول متوجه سازمان تامین اجتماعی است و دانشگاه برای کلیه همکاران اداری و علمی که با مشکل در پرداخت این مزایا مواجه هستند، معاضدت‌های قضائی و تدابیری اتخاذ کرده که در صورت مراجعه همکاران مساعدت های لازم در این خصوص صورت می گیرد.

انتهای پیام/

بکارگیری نیروی جدید در دانشگاه پیام نور

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر