کد خبر: ۶۷۲۴۵۰۰
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۱

پارس جنوبی بعد از شکست خارج از خانه برابر سپیدرود در رشت، فردا در یک دیدار حساس در شهر جم میزبان پیکان است.

‌می‌خواهیم کار پیکان را در نیمه اول تمام کنیمبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، سرمربی پارس جنوبی با اشاره به بازی فردای تیمش برابر پیکان گفت: «بازی برابر تیمی که کادرفنی اش را مثل تیم خود ما دو سه فصل حفظ کرده و ساختار خوبی چه از نظر تیمی و چه از نظر امکانات و باشگاه دارند قطعا بازی آسانی نیست و شاید کار ما مقابل این تیم گره بخورد.

مهدی تارتار ادامه داد: اما تیم ما امسال و به خصوص در بازی‌های خانگی نتایج خیلی خوبی گرفته و تیم‌های بزرگی را در اینجا متوقف کرده و از آن‌ها امتیاز گرفته ایم.»

او گفت: «هدف ما فردا کسب سه امتیاز است ضمن اینکه خودم انگیزه شخصی و خاصی دارم تا بتوانم در مسابقه‌ای که برابر استاد خودم آقای جلالی قرار می‌گیرم بتوانم نشان بدهم که شاگرد خوبی بوده ام.

سرمربی پارس جنوبی ادامه داد:من مدتی افتخار شاگردی آقای جلالی را داشتم و الان خوشحال هستم که می‌توانم در یک مسابقه رودرروی ایشان قرار بگیرد. به همین خاطر می‌گویم این بازی می‌تواند بازی جذابی باشد و ارزش آن بیش از سه امتیاز است چرا که ما با بردن پیکان با این تیم هم امتیاز می‌شویم.»

 تارتار همچنین با اشاره به بازی فردا گفت: «من مثال بازی فصل گذشته را برای بچه‌ها زدم و به همین خاطر امسال هم می‌خواهیم در شروع بازی فشار زیادی را به پیکان بیاوریم. البته این تیم را خوب می‌شناسیم و می‌دانیم که در ضدحملات بسیار خطرناک هستند و بازیکنان سرعتی و تکنیکی زیادی دارند. ضمن احترام به پیکان ما می‌خواهیم در نیمه اول کار را تمام کنیم.»

وی در رابطه با داوری‌های این فصل هم تصریح کرد: «ما هم امسال و هم سال قبل از ناحیه داوری‌ها خیلی ضربه خوردیم. من فقط امیدوارم داوران ما را به چشم یک تیم انگیزه در حدول نگاه نکنند. تازه در نیم فصل اول هستیم و تیم ما هم در نیمه‌های جدول قرار دارد و امیدوار است که بتواند خودش را به رده‌های بالاتر جدول برساند.

سرمربی پارس جنوبی جم بیان کرد: همه ما، کادرفنی و بازیکنان انگیزه بالایی داریم و می‌خواهیم موفق شویم. ما فقط می‌خواهیم در داوری‌ها حق تیممان را بدهند و انتظار نداریم حق تیم‌های دیگر را به ما بدهند. برای بازی فردا هم فکر می‌کنم آقای مهدوی تجربه لازم را برای فضاوت این دیدار دارد و در گذشته توانایی‌های خودش را نشان داده است.»

تارتار تاکید کرد: «ما امسال تغییر و تحولات اساسی در رای مدیریت تیم و در حال حاضر مشکلات تیم در حال مرتفع شدن هستند. انتظارمان این است که فردا با وجود رایگاه شدن بلیط‌ها هواداران ورزشگاه را پر کنند. آن‌ها باید مثل سال قبل یاردوازدهم تیم باشند درست مثل آن دورانی که تازه به لیگ برتر آمده بودیم.

وی افزود:ما همان شور و شوق را نیاز داریم. هواداران باید بدانند که نباید بگذارند این سرمایه از دستشان برود. هواداران سپیدرود هر هفته ورزشگاه را پر می‌کنند تا این تیم در جدول بماند، حتما نباید ما هم چنین سرنوشتی پیدا کنیم تا هواداران تیم را حمایت کنند.»

مربی پارس درباره غیبت حامد نورمحمدی در خط دفاعی تیمش گفت: «ما بازیکنان جایگزین برای او داریم و از تجربه محسن بنگر و جوانی مجتبی لطفی استفاده می‌کنیم. مصدومیت جزئی از فوتبال است و نمی‌توان کاری انجام داد. البته ما در بعضی پست‌ها از نظر کمیت مشکل داریم در واقع با کمبود بازیکن مواجه هستیم و در نیم فصل باید در بعضی پست‌ها بازیکن بگیریم.»

او همچنین درباره نقش مهاجمان و استفاده از موقعیت‌های گلزنی هم خاطرنشان کرد: «فقط مهاجمان نیستند بلکه همه باید درست کارکنیم تا به موفقیت برسیم ضن این که باید روز خوبمان باشد.»

انتهای پیام/م

ارزش این بازی بیش از سه امتیاز است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر