کد خبر: ۶۷۲۴۸۶۰
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲

سیدحسن رسولی ادعای یک روزنامه نگار اصلاح طلب مبنی بر دخالت محسن هاشمی در حذف نام یکی از نامزد‌های شهرداری تهران را تکذیب کرد.

پاسخ عضو شورای شهر درباره خبر انصراف یکی از کاندیدا‌های شهرداری تهرانبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سیدحسن رسولی، عضو شورای شهر تهران درباره ادعای یکی از روزنامه نگاران اصلاح طلب مبنی بر دخالت محسن هاشمی در حذف نام یکی از نامزد‌های شهرداری تهران گفت: شب گذشته از دفتر رییس محترم شورا با اینجانب در مورد ادعای یکی از روزنامه نگاران اصلاح طلب مبنی بر دخالت آقای محسن هاشمی رفسنجانی در حذف نام یکی از نامزد‌های محترم تماس گرفتند. خدمتشان چنین توضیح دادم.

وی افزود: جناب آقای علی اوسط هاشمی معاون محترم سابق وزیر جهاد کشاورزی و استاندار موفق پیشین سیستان و بلوچستان که از همکاران دیرین بنده هستند و در لیست ١٣ نفره نامشان بود، از طریق جناب آقای مرادی دوست و همکار مشترکمان بنا بر ملاحظاتی از بودن اسمشان در لیست ابراز نگرانی کرده و تمایل خویش به خروج از لیست را اعلام کردند.

رسولی ادامه داد: با وجودی که بمراتب لیاقت، پاکدستی و شایستگی جناب آقای اوسط هاشمی اطمینان دارم، به جهت اعتمادی که به این دوست مشترکمان داشته و دارم، نسبت به عدم تمایل آقای اوسط هاشمی برای حضور در فهرست کاندیدا‌ها یقین کردم و اسم ایشان را بعنوان گزینه پیشنهادی خود در برگه رای ننوشتم. صبح روز یکشنبه این پیغام را به استحضار اعضاء محترم شورا رساندم. شخصا جناب آقای هاشمی را انسانی صادق و منصف می‌شناسم و درج خبر مذکور را ناشی از اطلاع ناکافی روزنامه نگار می‌دانم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر