کد خبر: ۶۷۲۵۰۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۲

روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال در گزارشی، ابعاد جدیدی از تلاش‌های رئیس‌جمهور آمریکا را برای پنهان کردن روابط نامشروع خود با برخی زنان فاش کرده است.

تلاش ترامپ برای پنهان کردن روابط نامشروع خود با زنان پیش از انتخاباتبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، طبق گزارشی که روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال اخیرا منتشر کرده، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در حق‌السکوت دادن به زنانی که با آنها رابطه جنسی نامشروع داشته، نقش اساسی داشته است.

به نوشته این روزنامه، ترامپ در اوت ۲۰۱۵ و در حالی که نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بود، در طبقه بیست و ششم برج خود در نیویورک جلسه‌ای مخفیانه با «دیوید پکر» مدیرعامل شرکت «امریکن مدیا» برگزار کرده است.

بنابراین گزارش، او در این دیدار از پکر خواسته به کمپین انتخاباتی‌اش کمک کند و پکر نیز وعده داده است از طریق روزنامه «نشنال ایکوایرر» که توسط شرکت تحت مدیریتش منتشر می‌شود، سکوت زنانی که ترامپ با آنها روابط نامشروع داشته را بخرد.

کمتر از یک‌سال پس از این دیدار، ترامپ از پکر می‌خواهد تا بر داستان رابطه‌اش با یک مدل مجله پلی‌بوی سرپوش بگذارد و پکر نیز خیلی زود ۱۵۰ هزار دلار به این فرد (کارن مک‌دوگال) می‌پردازد تا او آشکارا در خصوص روابطش با رئیس‌جمهور آتی آمریکا سخن نگوید. بعد‌ها ترامپ از این کمک پکر تشکر کرد.

ماجرای دیدار ترامپ با دیوید پکر در برج ترامپ و آنچه پس از آن رخ داده، تنها یکی از موارد دخالت مستقیم دونالد ترامپ برای سرپوش نهادن به ماجرا‌های غیراخلاقی‌اش بوده که تاکنون گزارش نشده بودند. این اطلاعات بر اساس گفتگو با بیش از سی‌نفر از کسانی به دست آمده که اطلاعات مستقیم در این خصوص داشته‌اند یا اطلاعات را از طریق واسطه دریافت کرده بودند. مستندات دیگری نیز در این زمینه دخیل بوده‌اند.

این اطلاعات در مجموع ادعا‌های ترامپ، تیم حقوقی او و مشاورانش را در این خصوص که وی در پرداخت پول به مک‌دوگال و یک بازیگر فیلم‌های مستهجن نقشی نداشته، رد می‌کند.

همچنین افشای این اطلاعات این احتمال را افزایش داده که شخص رئیس‌جمهور آمریکا قوانین فدرال مربوط به مبارزات انتخاباتی را نقض کرده باشد.

بر اساس اطلاعاتی که روزنامه وال‌استریت ژورنال کسب کرده، شخص ترامپ یا مستقیما درگیر تمام مراحل توافقات مزبور بوده و یا در جریان آن‌ها قرار گرفته است. او دستور معاملات را در تماس‌های تلفنی یا در دیدار با وکیل شخصی خود، «مایکل کوهن» یا دیگران صادر می‌کرده است.

بر اساس گزارش فوق، دادستان منهتن، شواهدی را در خصوص مشارکت دونالد ترامپ در این تعاملات جمع‌آوری کرده است.

رئیس‌جمهور آمریکا بیست و سوم اکتبر گذشته در گفتگو با وال‌استریت ژورنال حاضر نشد در خصوص اینکه برای پرداخت به زنان مزبور با کوهن صحبت کرده اظهار نظر کند و گفت: «کسی به این چیز‌ها اهمیت نمی‌دهد.»

انتهای پیام/

گزارش روزنامه آمریکایی درباره ابعاد تازه‌ای از پرونده فساد اخلاقی ترامپ

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر