کد خبر: ۶۷۲۵۱۰۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۳

برنی سندرز سناتور مستقل آمریکایی مشارکت ایالات متحده در جنگ یمن را فاقد مجوز و غیرقانونی دانسته و گفت حمایت آمریکا از آل سعود باید به طور کامل پایان داده شود.

حمایت سندرز از توقف سوخت رسانی آمریکا به جنگنده‌های سعودیبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، برنی سندرز، سناتور مستقل آمریکایی اعلام کرد، مشارکت آمریکا در جنگ یمن فاقد مجوز و غیرقانونی است و باید به طور کامل پایان داده شود.

سناتور ایالت ورمونت ضمن مثبت تلقی کردن موضوع پایان دادن به سوخت رسانی به جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی در یمن گفت، طرح توقف مشارکت آمریکا در جنگ یمن را مجددا به جریان خواهد انداخت.

برنی سندرز در حساب توئیتری خود، ضمن انتشار مجدد گزارش واشنگتن پست، مبنی بر تصمیم دولت ترامپ برای پایان دادن به سوخت رسانی به هواپیما‌های ائتلاف متجاوز سعودی در یمن، نوشت: «این گامی مثبت است. مشارکت ایالات متحده در جنگ یمن فاقد مجوز و غیرقانونی است و باید به طور کامل پایان داده شود. من به زودی طرح SJ Res ۵۴ را در سنا مجددا مطرح خواهم کرد، بنابراین مجلس سنا می‌تواند به مشارکت ایالات متحده در جنگ یمن به عنوان یک قانون و نه صرفا به عنوان امری که در اختیار رئیس جمهور است، پایان دهد.»

گفتنی است؛ روزنامه واشنگتن پست گزارش داد دولت دونالد ترامپ در حال بررسی امکان متوقف کردن سوخت رسانی به جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی در جنگ یمن است.

انتهای پیام/

سناتور آمریکایی پایان دادن به سوخت رسانی به جنگنده‌های سعودی را اقدامی مثبت دانست

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر